- Komerční sdělení -zeny
BydleníÚžasnou fotoknihu vytvoříte snadno a rychle! Kde a za...

Úžasnou fotoknihu vytvoříte snadno a rychle! Kde a za kolik?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Fotografie jsou dokonalým způsobem, jak uchovat vzpomínky i po mnoha letech živé. Proto je obrovská škoda, že většina z nás sice fotografie dělá, ovšem z fotoaparátu je přehraje pouze do počítače. Zde jsou uloženy třeba i několik let bez toho, aniž by si je někdo prohlížel. Věřte že si tím vlastně škodíte, protože je velmi příjemné si prohlížet a připomínat krásné zážitky zachycené na fotografiích. Začněte jednat – krásnou fotoknihu si dokáží vyrobit i ti, kdo počítačům příliš nerozumí. Jak a kde?

Fotokniha jako originální výtvor 

Velkou výhodou fotoknihy oproti fotoalbu s klasickými fotografiemi je, že může být maximálně přizpůsobena vašemu stylu. Zatímco u fotoalba jste vázáni designem desek a limitováni velikostí fotografií, fotoknížka nabízí pravý opak. Je možné ji zcela přizpůsobit vašemu estetickému cítění. Sami si volíte barevnost pozadí, desek i velikost obrázku. Vybírat je možné kvalitu papíru, volit mezi měkkými a tvrdými deskami apod. Fotoknihu je možné zcela přizpůsobit vašim představám a vytvořit z ní nádhernou knihu plnou vzpomínek.

TIP: Fotoknihy se dají skvěle využít i jako dárek. Všichni prarodiče jistě budou mít radost, pokud jim dáte knížku, která bude mapovat nejkrásnější okamžiky v životě jejich vnoučka či vnučky apod.

Jednoduchost a originalita 

Pokud se pro výrobu fotoknihy rozhodnete, určitě zamiřte na fotoknizky.cz. Tento obchod nedávno spustil nový editor, ve kterém je možné vytvořit fotoknihy opravdu snadno. Editor má jednoduché rozhraní, takže se rychle zorientujete. Stačí si vybrat z nabízených designových šablon a dále fotografie umisťovat do připravených políček. Velikost fotografií je možné měnit. Příjemné je, že si práci můžete uložit a poté se k ní vrátit. Až budete s fotoknihou spokojeni, potvrdíte objednávku a do několika dní vám přijde domů. Cena u fotoknizky.cz začíná na 399 Kč, levnější to být nemůže!

Mohlo by se vám líbit

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a jejich světlu trvá tak dlouho, než dosáhne Země, je možné,...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...
- Komerční sdělení -zpravy

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Už jste četli?

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje