Celým rokem  bude Krysa provázena dobrou náladou, pozitivními  emocemi a celkovou pohodou. Díky tomu, že Krysa je docela opatrná, zdvořilá, nezávislá a suverénní, Opice ji bude podporovat.

Krysa 2016

Krysa 2016

Budete  vybízeni k dokončení projektů, které jste v minulosti rozjížděli, postoupíte výrazně kupředu a začnou vám přinášet ovoce. Velkým pomocníkem vám bude v roce 2016 vaše intuice, která vám umožní vyvarovat se zbytečných chyb. Naslouchejte svému vnitřnímu já.

Krysa se v tomto roce rozhodně nudit nebude – právě naopak. Rok bude velmi rušný a plný zajímavých a příjemných událostí, které vás posunou kupředu. Vše si pořádně užijte tento rok vás nenechá lenošit.

Opice k vám bude v lásce  štědrá a pomůže vám vytvářet harmonické svazky. Dařit se vám bude i v přátelství a v rodinném životě, s lidmi kolem sebe najdete  snadno společnou řeč.

V oblasti kariéry nezapomínejte na dobré vztahy. Krysa je týmový hráč a v roce Opice se jí to vyplatí.  Lepší zaměstnání nebo povýšení  pro vás bude hračka, ale musíte samozřejmě počítat s tím, že se budete muset naučit hodně nových věcí – a bude to časově náročné!  Finance pro krysu bude odměnou.

Related post

Horoskopy

Buvol v roce 2016

Horoskopy

Čínský horoskop na rok 2016 – Rok Rudé Ohnivé Opice

Horoskopy

Čínský horoskop 2016 – Zajíc

Comment(0)