- Komerční sdělení -zeny
HoroskopyZnamení Krysa 2016

Znamení Krysa 2016

-

- Komerční sdělení -aktuality

Celým rokem  bude Krysa provázena dobrou náladou, pozitivními  emocemi a celkovou pohodou. Díky tomu, že Krysa je docela opatrná, zdvořilá, nezávislá a suverénní, Opice ji bude podporovat.

Krysa 2016
Krysa 2016

Budete  vybízeni k dokončení projektů, které jste v minulosti rozjížděli, postoupíte výrazně kupředu a začnou vám přinášet ovoce. Velkým pomocníkem vám bude v roce 2016 vaše intuice, která vám umožní vyvarovat se zbytečných chyb. Naslouchejte svému vnitřnímu já.

Krysa se v tomto roce rozhodně nudit nebude – právě naopak. Rok bude velmi rušný a plný zajímavých a příjemných událostí, které vás posunou kupředu. Vše si pořádně užijte tento rok vás nenechá lenošit.

Opice k vám bude v lásce  štědrá a pomůže vám vytvářet harmonické svazky. Dařit se vám bude i v přátelství a v rodinném životě, s lidmi kolem sebe najdete  snadno společnou řeč.

V oblasti kariéry nezapomínejte na dobré vztahy. Krysa je týmový hráč a v roce Opice se jí to vyplatí.  Lepší zaměstnání nebo povýšení  pro vás bude hračka, ale musíte samozřejmě počítat s tím, že se budete muset naučit hodně nových věcí – a bude to časově náročné!  Finance pro krysu bude odměnou.

Mohlo by se vám líbit

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a jejich světlu trvá tak dlouho, než dosáhne Země, je možné,...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...
- Komerční sdělení -zpravy

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Už jste četli?

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje