Pro Buvoly rok Opice  znamená období transformace a velkých životních změn. nabízí se možnost odhodlat se k věcem , které již dlouho Buvol zvažoval, ale nenašel odvahu je uskutečnit. V roce Opice bude ten správný čes. Buvol dostane podporu od svého okolí a povzbuzení od svých blízkých a rodiny. Tak hurá do akce.

Buvol 2016

Buvol 2016

Buvol a jeho úkol na rok 2016

Všechny překážky bude Buvol řešit racionálně s pohodou a klidem. Hlavním úkolem je optimistický a pozitivní přístup k životu. Není čas pro dlouhé přemýšlení, protože váš rozum vám jasně řekne, co je kdy potřeba udělat – naslouchejte mu!

Buvol dostane možnost rozvíjet nové a velké plány v oblasti práce a kariéry.  Žádné pochybnosti, Buvol musí jít za svými sny a uskutečnit nové projekty. Odvážným přeje štěstí! Po finanční stránce vám Opice bude taky velmi přát, ale pozor, nebude to zadarmo a bez práce!

Láska a Buvol

V lásce Buvol  touží po pocitu souznění. Rok Opice vám ho dá zakusit, ale musíte mezi lidi! Vyražte do společnosti ať už jste svobodní nebo zadaní. Vrhnete se společně se svým protějškem do víru společenských aktivit, bude to pro vás velmi příjemné a je to nezbytná podmínka štěstí! Pro Buvoli v roce Opice není pro nudu místo.

  Znamení Krysa 2016

Related post

Horoskopy

Čínský horoskop na rok 2016 – Rok Rudé Ohnivé Opice

Horoskopy

Čínský horoskop 2016 – Zajíc

Horoskopy

Znamení Krysa 2016

Comment(0)