- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiBuvol v roce 2016

Buvol v roce 2016

-

- Komerční sdělení -aktuality

Pro Buvoly rok Opice  znamená období transformace a velkých životních změn. nabízí se možnost odhodlat se k věcem , které již dlouho Buvol zvažoval, ale nenašel odvahu je uskutečnit. V roce Opice bude ten správný čes. Buvol dostane podporu od svého okolí a povzbuzení od svých blízkých a rodiny. Tak hurá do akce.

Buvol 2016
Buvol 2016

Buvol a jeho úkol na rok 2016

Všechny překážky bude Buvol řešit racionálně s pohodou a klidem. Hlavním úkolem je optimistický a pozitivní přístup k životu. Není čas pro dlouhé přemýšlení, protože váš rozum vám jasně řekne, co je kdy potřeba udělat – naslouchejte mu!

Buvol dostane možnost rozvíjet nové a velké plány v oblasti práce a kariéry.  Žádné pochybnosti, Buvol musí jít za svými sny a uskutečnit nové projekty. Odvážným přeje štěstí! Po finanční stránce vám Opice bude taky velmi přát, ale pozor, nebude to zadarmo a bez práce!

Láska a Buvol

V lásce Buvol  touží po pocitu souznění. Rok Opice vám ho dá zakusit, ale musíte mezi lidi! Vyražte do společnosti ať už jste svobodní nebo zadaní. Vrhnete se společně se svým protějškem do víru společenských aktivit, bude to pro vás velmi příjemné a je to nezbytná podmínka štěstí! Pro Buvoli v roce Opice není pro nudu místo.

Předchozí článekZnamení Krysa 2016
Další článekCo čeká Tygra v roce 2016

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje