- Komerční sdělení -zeny
Pro ženyFocení svatby, na kterou nezapomenete

Focení svatby, na kterou nezapomenete

-

- Komerční sdělení -aktuality

Když jsme se svým současným manželem plánovali svatbu, věděli jsme, že zorganizovat tak velkou životní událost nebude zdaleka vůbec jednoduché. Zajistit místo konání, oddávajícího, místo obřadu, kterému nebudou vadit ani rozmary počasí, kam usadit hosty ke svatební hostině a také, kdo se postará o samotné focení svatby, které má sloužit jako důkaz, že tento den byl opravdu výjimečný, nebylo vůbec jednoduché. K našemu překvapení, jsme se ovšem díky dobrým radám mých vdaných kamarádek rozhodla pro velmi osobité zachycení našeho svatebního dne od AZ-fotosluzby.eu, který byl oslavou lásky a tudíž jsem se poté nestačila divit, jak překrásné fotky mi leží před očima. Díky nim mám na tento významný den úžasné vzpomínky.

Focení svateb je obrovský kumšt

Když jsme po svatbě viděla hotovou práci fotografa, který byl nedílnou součástí všech důležitých momentů a který se nebál v tichosti a slušnosti zachytit vše, co připadalo zajímavé nejen jemu, ale i nám samotným, jsme se mohli doma těšit z překrásných snímků, od člověka, pro něhož je focení svateb spíše než povoláním, posláním. Cit, se kterým zachytil i okamžiky, na které by člověk jinak zapomněl, je darem, se kterým se musí umět pracovat. Ne každý ho ovšem umí v sobě projevit a posléze se to odrazí i na konečných dílech, toto se ovšem o té naší společné svatbě říci nedá.

Fotografování svatby i příprav

Kromě překrásného fotografování svatby, jsme nebyli ochuzeni ani o fotky z příprav či o společné snímky, které patřily jen a jen nám dvěma. Jsme vděční za to, že na snímcích máme vše, na co si chceme pamatovat a faux pas, o které rovněž nebyla nouze, si necháme někde daleko ve své paměti určené k zapomnění. Kromě jiného jsme na našem slavnostním dni měli i úžasný fotokoutek, ve kterém se nechalo zvěčnit hned několik našich svatebních hostů, kteří nezapomněli přidat ani příjemný komentář, který vložili do naší knihy vzpomínek. Mohl by snad chtít ještě více zážitků zachycených v takto významný den, jako máme my?

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje