- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyJak vybrat dárek pro přítele k narozeninám

Jak vybrat dárek pro přítele k narozeninám

-

- Komerční sdělení -aktuality

Ať už jste spolu pár měsíců nebo několik let, když přijde na dárky, vždycky nejspíš tak trochu tápete, co svému příteli pořídit. Není to nic jednoduchého, vždyť dárek pro přítele k narozeninám musí mít nápad, měl by vyjádřit, jak ho milujete a ještě mu zprostředkovat nějaký zážitek. 

Samozřejmě mu můžete věnovat tu pěknou voňavku, co už dostal loni, společenskou košili s límečkem nebo zaplatit romantický víkendový pobyt v horách. Jenže kosmetiku ani oblečení chlap příliš neocení a pobyt je trochu risk, protože nikdy nevíte, zda zrovna bude mít v daný termín čas nebo zda se na nějakém vhodném termínu zvládnete domluvit.

Zábavný a praktický dárek

V takovém případě vsaďte na dárek pro přítele k narozeninám z e-shopu Manboxeo.cz. Je originální, zábavný, můžete si ho upravit podle sebe a vždy si můžete být jisti, že přítele velmi potěší. Dárek od Manboxeo.cz má podobu ručně vyráběné dřevěné bedny, která je důkladně zatlučená hřebíky. 

Každý muž má rád překvapení, rozumí si s nářadím a baví ho rozebírat věci, a proto ho nadchne i způsob otevírání. Dřevěnou bednu totiž musí otevřít přiloženým páčidlem. Trochu se u toho zapotí, ale bude si zároveň připadat jako superhrdina a o to víc se na překvapení schované uvnitř bude těšit.

Na dárkový box můžete také nechat přidat fotografie, 3D čísla, ozdobit ji nabízenými motivy nebo přidat srdíčka, pokud sháníte opravdu romantický narozeninový dárek pro přítele. Zdarma pak můžete přiložit i osobní vzkaz a dárek pro muže si přizpůsobit přesně na míru. Přítel si takovou dřevěnou bednu zaručeně schová a využije ji k dalším účelům. Bude mu totiž připomínat vás a společně strávené chvíle.

Jen ty nejlepší prémiové produkty

Obsah bedny je zcela ve vašich kompetencích. Potrpí si na dobré jídlo? Bedna pro gurmána plná staročeských poctivých lahůdek bude to pravé. Nebo je spíš na sladké? Pak mu určitě uděláte radost dárkovou bednou Manboxeo plnou sladkostí, kde najde nejlepší západní sladkosti. Pro milovníky čokolády je tu box pro muže plný čokolády a pro ty, kdo mají rádi od všeho něco, je připravená bedna s páčidlem plná specialit.

Nechcete darovat jídlo? Milovníky kávy potěší dárkové balení pro kafaře, kde je ukrytá výběrová mletá káva a další kávové speciality. Pro čajaře je připravený box s páčidlem plný skvělých sypaných čajů a produktů, které mají čaj jako jednu z hlavních přísad. Vhodný narozeninový dárek pro muže je samozřejmě také bedna s páčidlem pro whiskaře, kde si můžete zvolit jednu z oblíbených lahví whisky. Případně, pokud dává přednost rumům, výběr je taktéž velmi široký a ten svůj oblíbený si zde najde každý.

Vsaďte letos na originální dárek pro přítele k narozeninám. Přítel se pobaví, z obsahu bude nadšený a bednu pak využije i k jiným účelům, takže box bude i prakticky využitý. Tento netradiční dárek vám e-shop Manboxeo.cz zašle na vámi určenou adresu, přičemž doprava je zdarma.

Mohlo by se vám líbit

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především z Japonska a Korey, zapomínáme většinou na to, že za...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...

Už jste četli?

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje