- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyProdejte nebo kupte automobil snadno a rychle i bez...

Prodejte nebo kupte automobil snadno a rychle i bez autobazaru

-

- Komerční sdělení -aktuality

Chystáte – li se na prodej starého automobilu nebo na jeho koupi a nechcete využívat služby autobazarů, jejichž cílem je především nabídnout klientovi co nejméně a prodat za co nejvíce, prodávejte vozidlo přímo a bez prostředníka. Nebudete tak vázáni žádnou pochybnou smlouvou a budete vědět, komu váš vůz prodáváte.

Prodávejte bezpečně

Jak jistě víte, v každém autobazaru se vždy budou snažit o to, aby stlačili cenu za vykupovaný automobil co nejníže. Jedině tak může bazar na prodeji vozidla vydělat až desítky procent. Je jasné, že se autobazar nějak živit musí a zisk potřebuje. Bohužel se však rozmohl velký nešvar, a tím jsou různé praktiky, které pomohou auto omladit a zvýšit jeho cenu. Jedná se například o stáčení tachometru, maskování havarovaných vozidel nebo změny původu vozidla.

Prodej auta bez bazaru

Jestliže se chce vyhnout takovýmto praktikám a nekupovat tzv. zajíce v pytli, kupte nebo prodejte vozidlo na přímo a nejlépe přes nějaký prověřený a solidní webový systém. Mezi takové patří i Fair Play Auto, kde můžete auto snadno prodat či koupit mezi sebou bez prostředníka, marže pro autobazar i pochybné smlouvy. Na stránkách Fair Play se vám dostane dokonalé podpory. Dostanete cenné rady ohledně výběru vozu, jeho historii (za zvýhodněnou cenu zjistíte vše o vozidle pomocí CEBIA), rady, které se týkají legislativy apod. Problém není ani pomoc ohledně financování a pojištění.

Vyzkoušejte autorádce

Pomocí intuitivního online autorádce snadno vyberete vůz, který přesně odpovídá vašim preferencím a požadavkům. Do jednotlivých parametrů zadáte vaše finanční možnosti, stáří hledaného vozu, spotřebu, bezpečnost, jakou chcete karoserii i jak má vaše auto vypadat. Během několika minut tak můžete mít vybrané auto snů a začít jednat o prodeji.

Je to jednoduché a snadné. Je to prostě Fair Play.

Předchozí článekBojujte proti nemocím chytře
Další článekPankrácký rynek

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje