Chystáte – li se na prodej starého automobilu nebo na jeho koupi a nechcete využívat služby autobazarů, jejichž cílem je především nabídnout klientovi co nejméně a prodat za co nejvíce, prodávejte vozidlo přímo a bez prostředníka. Nebudete tak vázáni žádnou pochybnou smlouvou a budete vědět, komu váš vůz prodáváte.

Prodávejte bezpečně

Jak jistě víte, v každém autobazaru se vždy budou snažit o to, aby stlačili cenu za vykupovaný automobil co nejníže. Jedině tak může bazar na prodeji vozidla vydělat až desítky procent. Je jasné, že se autobazar nějak živit musí a zisk potřebuje. Bohužel se však rozmohl velký nešvar, a tím jsou různé praktiky, které pomohou auto omladit a zvýšit jeho cenu. Jedná se například o stáčení tachometru, maskování havarovaných vozidel nebo změny původu vozidla.

Prodej auta bez bazaru

Jestliže se chce vyhnout takovýmto praktikám a nekupovat tzv. zajíce v pytli, kupte nebo prodejte vozidlo na přímo a nejlépe přes nějaký prověřený a solidní webový systém. Mezi takové patří i Fair Play Auto, kde můžete auto snadno prodat či koupit mezi sebou bez prostředníka, marže pro autobazar i pochybné smlouvy. Na stránkách Fair Play se vám dostane dokonalé podpory. Dostanete cenné rady ohledně výběru vozu, jeho historii (za zvýhodněnou cenu zjistíte vše o vozidle pomocí CEBIA), rady, které se týkají legislativy apod. Problém není ani pomoc ohledně financování a pojištění.

  Konsolidace půjček není vždy výhodná. Kdy se vyplatí, a kdy raději nebrat?

Vyzkoušejte autorádce

Pomocí intuitivního online autorádce snadno vyberete vůz, který přesně odpovídá vašim preferencím a požadavkům. Do jednotlivých parametrů zadáte vaše finanční možnosti, stáří hledaného vozu, spotřebu, bezpečnost, jakou chcete karoserii i jak má vaše auto vypadat. Během několika minut tak můžete mít vybrané auto snů a začít jednat o prodeji.

Je to jednoduché a snadné. Je to prostě Fair Play.

Comment(0)