- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiLapače snů vás ochrání a zároveň jsou dekorací

Lapače snů vás ochrání a zároveň jsou dekorací

-

- Komerční sdělení -aktuality

Co jsou to lapače snů? Možná jste se s nimi už setkali v některém z amerických filmů o indiánech. Ano, právě severoameričtí indiáni jsou etnikem, u kterého vznikly lapače snů. K čemu tedy slouží a jak by mohly pomoci vám?

Ochrana před zlými sny

Hlavní funkcí takových lapačů snů je již to, co je naznačeno v názvu, tedy dokážou zachytit zlé, ale i dobré sny, které se nám v noci zdají. Indiáni v tento přínos věří a je pravdou, že i z vlastní zkušenosti můžu říct, že to zřejmě funguje, neboť už se mi nezdají noční můry, jako tomu bylo dříve. Tato pomůcka by měla zachycovat zlé vidiny a za ranního rozbřesku je odvádět pryč, zatímco dobré sny jsou vraceny zpět do duše a mysli člověka.

Z čeho se skládají lapače snů?

Lapač snů v indiánském stylu se tedy skládá z obvodové konstrukce, která by měla představovat cykliku světa, většinou kruhové, v níž je jakýsi výplet, jehož funkci jsme si již popisovali. Zachycuje sny a odvádí je směrem k pírku nebo více pírkům, která jsou po obvodu. A uprostřed si můžete povšimnout zvýrazněného centrálního kamínku, který ale není vždy nutností. Ten představuje duši člověka.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje