Říká se, že oči jsou bránou do duše člověka. Zároveň platí, že v očích člověk nejrychleji stárne, což především ženy vnímají s velkou nelibostí. A není se čemu divit!

Zub času se jednoho dne podepíše na každém z nás a jen stěží lze tomuto postupnému procesu stárnutí utéct. S pomocí blefaroplastiky ale můžete svým unaveným očím opět dodat zářivou jiskru a živost a postarat se tak o to, že rázem budete působit odpočatější, svěžejší i mladší.

Oči jsou dominantou obličeje

Oči toho o nás mohou hodně prozradit a často si neberou servítky – prozradí vše o našich starostech, neštěstí, smutku, ale i radosti, nebo lásce. V určitém věku nám ale začnou postupně klesat víčka, což je problém nejen estetický, ale i zdravotní. Viditelný pokles víček může způsobit, že začnete vypadat unaveně a ustaraně, zároveň ale může zabránit v dobrém zraku, zhoršit rozsah zorného pole a celkově ubrat na kvalitě vašeho života.

Odstranění přebytečné kůže a svalové tkáně

Blefaroplastika je označení pro operaci očních víček, která může proběhnout buď jednotlivě (zvlášť pro horní a dolní víčko) nebo současně. Jejím cílem je odstranění přebytečné kůže a svalové tkáně, které jsou v této oblasti navíc a dělají zde neplechu. Díky blefaroplastice dojde ke zlepšení kontur víčka, odstraní se jak převislá kůže nad horním víčkem, tak i nevzhledné pytle pod očima, které jsou typické pro oblast nacházející se pod spodním víčkem.

Dlouhodobý a viditelný zásah

Blefaroplastika je velice oblíbená, a to nejen u žen, ale i u celé řady mužů. I ty totiž dokážou potrápit unavené a tzv. zapadlé oči, které jim ubírají na přirozeném vzhledu a zároveň mohou způsobit i jiné zdravotní obtíže. Operace probíhá pod celkovou narkózou, takže mezitím co vy si pěkně pospíte, odborníci se postarají o to, že až se probudíte, budete rázem alespoň o 10 let mladší!

Post by admin

Comment(0)