- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiOperace očních víček pro vaše zdraví

Operace očních víček pro vaše zdraví

-

- Komerční sdělení -aktuality

Říká se, že oči jsou bránou do duše člověka. Zároveň platí, že v očích člověk nejrychleji stárne, což především ženy vnímají s velkou nelibostí. A není se čemu divit!

Zub času se jednoho dne podepíše na každém z nás a jen stěží lze tomuto postupnému procesu stárnutí utéct. S pomocí blefaroplastiky ale můžete svým unaveným očím opět dodat zářivou jiskru a živost a postarat se tak o to, že rázem budete působit odpočatější, svěžejší i mladší.

Oči jsou dominantou obličeje

Oči toho o nás mohou hodně prozradit a často si neberou servítky – prozradí vše o našich starostech, neštěstí, smutku, ale i radosti, nebo lásce. V určitém věku nám ale začnou postupně klesat víčka, což je problém nejen estetický, ale i zdravotní. Viditelný pokles víček může způsobit, že začnete vypadat unaveně a ustaraně, zároveň ale může zabránit v dobrém zraku, zhoršit rozsah zorného pole a celkově ubrat na kvalitě vašeho života.

Odstranění přebytečné kůže a svalové tkáně

Blefaroplastika je označení pro operaci očních víček, která může proběhnout buď jednotlivě (zvlášť pro horní a dolní víčko) nebo současně. Jejím cílem je odstranění přebytečné kůže a svalové tkáně, které jsou v této oblasti navíc a dělají zde neplechu. Díky blefaroplastice dojde ke zlepšení kontur víčka, odstraní se jak převislá kůže nad horním víčkem, tak i nevzhledné pytle pod očima, které jsou typické pro oblast nacházející se pod spodním víčkem.

Dlouhodobý a viditelný zásah

Blefaroplastika je velice oblíbená, a to nejen u žen, ale i u celé řady mužů. I ty totiž dokážou potrápit unavené a tzv. zapadlé oči, které jim ubírají na přirozeném vzhledu a zároveň mohou způsobit i jiné zdravotní obtíže. Operace probíhá pod celkovou narkózou, takže mezitím co vy si pěkně pospíte, odborníci se postarají o to, že až se probudíte, budete rázem alespoň o 10 let mladší!

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje