Prodej kvalitních potravin, bez „éček“, bez konzervantů, s lahodnou chutí a skvělou výživovou hodnotou. Pankrácký rynek je tržnicí, kde si každý příznivce zdravého stravování přijde na své. Buď si nakupte poctivé potraviny na večeři domů, nebo přijměte pozvání do Perfect Bistra, kde se dá příjemně prosedět klidně i celé odpoledne. Stáhněte si týdenní menu a nechte se inspirovat, lahodné evropské i tuzemské speciality, vyrobené z maximálně čerstvých surovin! Toto bistro si zajisté oblíbíte!

Fast & Healthy je skvělá restaurace

Restaurace Fast & Healthy, to je raw a veganská restaurace na jedničku. Zkuste něco nového! Když se dá dohromady opravdu příjemné prostředí a originální jídlo, tak to rozhodně nemá vůbec chybu. Dostatek energie je samozřejmostí, po odchodu se budete cítit maximálně sytí. A když nebudete mít čas, klidně si nechejte dovézt jídlo do práce, stačí totiž jen zavolat!

Raw food, neboli „živá strava“, doslova překypuje minerálními látkami a dalšími cennými živinami. Stravování bez tepelné úpravy je zdravější a přinese tělu mnohem více, než leckteré vařené nebo pečené jídlo. Zdravé mlsání, rajčatová polévka nebo skvělá pizza. Dejte si sushi, zeleninové sendviče a k pití třeba ovocné koktejly, které Vás příjemně naladí na celé odpoledne. Skvělé snídaně, dezerty a obědy po celý pracovní týden! Na své si přijdou i milovníci kaváren – The Café je tu pro Vás se skvělou nabídkou.

  Toužíte po miminku? Máme pro vás recept, jak podpořit plodnost

Trhy, které si prostě zamilujete

Farmářské trhy pod střechou, kde nakoupíte všechno, co Vás jen napadne. Obohaťte svou domácí kuchyni a nevařte omšelá jídla ze supermarketových surovin, jde to přeci i jinak! Přední evropští i tuzemští producenti dělají z Pankráckého rynku něco skutečně magického. Návštěva opravdu stojí za to!

A ještě jeden důvod, proč se sem vypravit. Od příštího roku bude mít Pankrácký rynek nový kabát, najdete tu pekárnu, pizzerii a cukrárnu, chybět nebude ani řeznictví nebo vinotéka. Dejte si domácí těstoviny nebo mořské plody, dobrou chuť!

Comment(0)