- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyObchodní večeře či firemní akce v centru Prahy? Aliter...

Obchodní večeře či firemní akce v centru Prahy? Aliter má odpověď.

-

- Komerční sdělení -aktuality

Praha nabízí nespočet možností, kde uspořádat obchodní večeři, seminář, prezentaci či networkingovou akci. Při výběru místa byste měli mít jasno, pro koho je akce určena, jakou očekáváte průměrnou návštěvnost a zda budete mít v rámci programu speciální požadavky. Významným ukazatelem toho, že restaurace má s pořádáním akcí zkušenosti, je portfolio klientů.

Největší zájem o firemní akce je zpravidla v prosinci před vánočními svátky. Místa bývají rezervována i několik měsíců dopředu. V období letních měsíců je nabídka vhodných míst mnohem větší, zájem je pochopitelně o místa s letními terasami a zahrádkami. Pokud hledáte příjemné místo, které splňuje podmínku letní terasy, naším tipem je Restaurant & Bar Aliter. Restaurace se nachází v centru Prahy v Soukenické ulici, avšak její situování do vnitrobloku zaručuje klid od aut i všudypřítomných turistů.

Ačkoli restaurace byla otevřena v roce 2013, tedy poměrně nedávno, má za sebou již řadu uspořádaných akcí. Proběhla zde módní přehlídka, akce společností Becherovka či BMV ČR, v červnu se v restauraci uskutečnila mezinárodní networkingová událost organizovaná Internations Prague. „Krásný prostor, výborný zákaznický servis a skvělá kuchyně. Co víc event koordinátor potřebuje?“ uvedla organizátorka setkání Internations Jana Kolaříková. Posledním příspěvkem do portfolia akcí pořádaných v restaurantu Aliter je setkání Business Woman, které zorganizovala Česko-hispánská obchodní komora. Akce se skládala z několika částí – prezentace, networkingu a samozřejmě samotné večeře.

Moderní a designový interiér zaručuje pohodlí, dostatek světla, samozřejmostí je bezbariérový přístup, flexibilita při uspořádání stolů a dekorací či menu dle přání klientů. Restaurace nabízí nejnovější technické zázemí včetně projektoru, LCD monitoru a v případě zájmu i profesionální ozvučení. Celková kapacita restaurace je kolem sto dvaceti míst včetně terasy.

 

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje