- Komerční sdělení -zeny
ZdravíBojujte proti nemocím chytře

Bojujte proti nemocím chytře

-

- Komerční sdělení -aktuality

Moderní svět jednadvacátého století, kdy čas je pro většinu z nás nedosažitelným luxusem, se nepříznivě podepisuje nejen na našem vzhledu, ale také především na zdraví a zdravotní kondici. Ačkoli věda a technika jde neustále kupředu, objevují se stále větší zástupy zastánců přírodních léčiv i kosmetiky. Vyhledejte pomoc i vy v náručí matky přírody a objevte kouzlo starodávných medicín, jež vás postaví na nohy. Nechte se inspirovat řádky magazínu Zdraví-nemoc.cz a podívejte se na svou tělesnou i duševní schránku tak trochu z jiné stránky.

Nemoci už nemusejí být strašákem

Magazín Zdraví-nemoc.cz, jež je zajímavým čtením pro všechny věkové kategorie i pohlaví, nabízí zajímavé povídání o nemocech, jež mohou trápit třeba právě vás. Bolí vás klouby, máte problémy s kvalitou své pokožky, či řešíte závažnější zdravotní problémy? Magazín Zdraví-nemoc.cz pojednává o širokém spektru závažných i méně závažných zdravotních problémech a mimo osvěty daného tématu nabídne i řešení, jež může určitý neduh zmírnit či úplně odstranit. Protože je velice důležité mluvit o problémech, jež nás trápí, nabízí magazín pro své čtenáře kromě zajímavého čtení i diskuzní fórum, které nabídne prostor k debatě s ostatními návštěvníky internetového magazínu. Zde si můžete nejen otevřeně popovídat o svých problémech, ale také získat a předat cenné rady, které mohou být pomocí i inspirací pro ostatní čtenáře.

Hubnutí nemusí být utrpením

Protože je hubnutí a s tím spojená dieta stále omílaným tématem, nesmí tato problematika chybět ani v magazínu Zdraví-nemoc.cz. Tento magazín je zastáncem zdravých diet a proto přináší nekonečnou řadu nápadů a triků jak zdravě shodit pár kil a svou váhu si nadále udržet. Při dietě nemusíte trpět hladem, stačí vědět co, jak a kdy jíst. Právě to vám poradí magazín o zdraví i nemoci.

Uvařte si tedy kafíčko a pusťte se do zajímavého čtení.

Mohlo by se vám líbit

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a jejich světlu trvá tak dlouho, než dosáhne Země, je možné,...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...
- Komerční sdělení -zpravy

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Už jste četli?

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje