- Komerční sdělení -zeny
Móda a StylPřipravte se na zimu správně a mráz nemá šanci

Připravte se na zimu správně a mráz nemá šanci

-

- Komerční sdělení -aktuality

Podzim je v plném proudu a nebude to dlouho trvat a zaklepe na dveře zima. Jste na ni správně připraveni? Nebo stále ještě vyčkáváte a zimní šatník zeje prázdnotou? Pokud ano, je nejvyšší čas začít uvažovat o zimní výbavě. Oblečení do zimy by mělo být kvalitní, odolné vůči sněhu i větru a zároveň pohodlné a z kvalitních materiálů. Novou kolekci právě takového oblečení přináší značka Kilpi.

Kilpi je značka pro každého

Nová kolekce oblečení pro volný čas a sport je vyrobena, tak jako veškeré zboží od Kilpi, jen z těch nejmodernějších materiálů. Jeho účelem je spolehlivá ochrana před nepřízní počasí. Navíc jsou všechny oděvy nepřehlédnutelné díky své originalitě a stylu. Díky tomu, že se na testování výrobků podílí celá řada extrémních a amatérských sportovců, máte skutečnou jistotu, že nekupujete žádného „zajíce v pytli“, ale opravdovou kvalitu.

Pod značkou Kilpi si můžete koupit kompletní výbavu nejen na zimu, ale i na léto. Mimoto také doplňky a různé jiné maličkosti. Můžete mít oděvy do přírody, města, na sport i odpočinek. Sortiment je pestrý a vybírat je z čeho. Na zimu jsou připravené luxusní bundy, pohodlné kalhoty, funkční prádlo i trička a na žhavé léto úžasné plavky a další nepostradatelné doplňky. Vybrat si to své mohou pánové, dámy i děti.

Zimní oblečení pro ženy zahrnuje v nové kolekci kvalitní lyžařské bundy, kalhoty, péřové i prošívané bundy a sportovní mikiny, a také další doplňky. Ani muži nepřijdou zkrátka. Pro ně jsou tak připravené perfektní pánské lyžařské bundy i kalhoty, které nepropustí ani kapku vody. Dále softshellové oděvy za velmi výhodné ceny.

Oblečení Kilpi je velmi spolehlivé díky pokrokovému materiálu Siberium, které má za sebou již více než desetiletý vývoj a využívá princip vrstvení laminátů, takže je pevný, prodyšný a elastický. Zimní oblečení Kilpi vám zkrátka zaručeně sedne.

Mohlo by se vám líbit

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a jejich světlu trvá tak dlouho, než dosáhne Země, je možné,...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...
- Komerční sdělení -zpravy

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Už jste četli?

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje