Podzim je v plném proudu a nebude to dlouho trvat a zaklepe na dveře zima. Jste na ni správně připraveni? Nebo stále ještě vyčkáváte a zimní šatník zeje prázdnotou? Pokud ano, je nejvyšší čas začít uvažovat o zimní výbavě. Oblečení do zimy by mělo být kvalitní, odolné vůči sněhu i větru a zároveň pohodlné a z kvalitních materiálů. Novou kolekci právě takového oblečení přináší značka Kilpi.

Kilpi je značka pro každého

Nová kolekce oblečení pro volný čas a sport je vyrobena, tak jako veškeré zboží od Kilpi, jen z těch nejmodernějších materiálů. Jeho účelem je spolehlivá ochrana před nepřízní počasí. Navíc jsou všechny oděvy nepřehlédnutelné díky své originalitě a stylu. Díky tomu, že se na testování výrobků podílí celá řada extrémních a amatérských sportovců, máte skutečnou jistotu, že nekupujete žádného „zajíce v pytli“, ale opravdovou kvalitu.

Pod značkou Kilpi si můžete koupit kompletní výbavu nejen na zimu, ale i na léto. Mimoto také doplňky a různé jiné maličkosti. Můžete mít oděvy do přírody, města, na sport i odpočinek. Sortiment je pestrý a vybírat je z čeho. Na zimu jsou připravené luxusní bundy, pohodlné kalhoty, funkční prádlo i trička a na žhavé léto úžasné plavky a další nepostradatelné doplňky. Vybrat si to své mohou pánové, dámy i děti.

  Hollister mikina dámská i pánská pro každodenní nošení

Zimní oblečení pro ženy zahrnuje v nové kolekci kvalitní lyžařské bundy, kalhoty, péřové i prošívané bundy a sportovní mikiny, a také další doplňky. Ani muži nepřijdou zkrátka. Pro ně jsou tak připravené perfektní pánské lyžařské bundy i kalhoty, které nepropustí ani kapku vody. Dále softshellové oděvy za velmi výhodné ceny.

Oblečení Kilpi je velmi spolehlivé díky pokrokovému materiálu Siberium, které má za sebou již více než desetiletý vývoj a využívá princip vrstvení laminátů, takže je pevný, prodyšný a elastický. Zimní oblečení Kilpi vám zkrátka zaručeně sedne.

Comment(0)