- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiDarujte krásný šperk i se šperkovnicí

Darujte krásný šperk i se šperkovnicí

-

- Komerční sdělení -aktuality

Představte si, že k výročí či k Vánocům darujete prsten Oliver Weber, prsten Morellato nebo prsten Hot Diamonds. Představte si, že svou drahou polovičku potěšíte náramky těchto značek – náramkem Oliver Weber, náramkem Morellato či náramkem Hot Diamonds. Určitě některým z těchto dárků uděláte velkou radost. Měli byste však pamatovat také na to, že si dáma vašeho srdce bude muset šperky (například náušnice morellato nebo náhrdelníky morellato) někam uložit. Perfektně se k tomu bude hodit krásná šperkovnice.

Šperkovnice a šperkovničky

Na grandstyl.cz jsou k mání menší šperkovničky i vícepatrové modely. Všechny šperkovnice JKBOX jsou nádherně propracované, jejich design je jedinečný a cena přiměřená. Praktické a neméně stylové budou šperkovnice Friedrich Lederwaren. Honosí se vysokou kvalitou zpracování a použitím špičkových materiálů. Máte tedy na výběr – rozhodnutí je pouze na vás. Důležité je, že společně s krásným šperkem darujete šperkovnici – úžasný úložný prostor na ještě úžasnější šperky.

Šperkovnici je třeba naplnit

Pokud vaše polovička již šperkovnici doma má, ale tato zeje víceméně prázdnotou, je třeba to napravit – je třeba ji naplnit. Předvánoční doba je k tomu přímo předurčená. Kromě značkových šperků by měly mít ve šperkovnici místo také hodinky. Mohou to být třeba kapesní hodinky nebo dámské hodinky Tommy Hilfiger. Dámy mohou naopak potěšit své partnery pánskými hodinkami včetně kazety na hodinky.

Ať se váš dárek líbí!

Jsou ženy, které si na šperky a náušnice s brilianty nepotrpí, jsou takové, které už další šperky nechtějí. I pro tyto ženy je třeba připravit k výročí či k Vánocům dárek. Například dámskou peněženku guess nebo kabelku Versace. Když k nim přidáte Guess peněženku nebo peněženku Michael Kors, radost bude dvojnásobná. A to ještě nebyla řeč o Versace jeans! Jak vidíte, máte opravdu z čeho vybírat.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje