Zkuste to, odmyslete si ty hluboké rýhy na své tváři. Vlastně vypadáte stále skvěle, že? Tak hlavu vzhůru a tady máte důležitou zprávu dne – hlubokých vrásek se dnes můžete snadno zbavit jednoduchými injekčními procedurami. Jsou bezpečné a účinné.

Jak fungují injekční výplně

Asi si to dovedete představit. Injekcí se do vaší kůže vpravuje výplň (na bázi kyseliny hyaluronové, která rýhu či vrásku vyplní. A ta by tím pádem měla zmizet. A přesně tak to funguje.

Tato báječná moderní procedura v podobě softliftingu pomáhá k celkovému omlazení tváře, k vyplnění kontur, a často se využívá dokonce třeba i k modelování špičky nosu či tvaru lícních kostí.

Pohodlí této procedury je zcela nesrovnatelné s plastickou chirurgií. Jde o velmi nenáročný a bezpečný zákrok trvající v řádu 30-45 minut, s aplikací anestetického krému téměř bezbolestný. Přečtěte si více o softliftingu a podívejte se na fotky, jak si dovede injekční výplň poradit s hlubokými rýhami.

 

Jak jinak se lze zbavit hlubokých vrásek

Kdybychom měli psát o všech zkrášlujících metodách korektivní dermatologie estetické medicíny, asi bychom se nevešli na stránku. Můžeme doporučit i novinku na trhu – výplně Radiesse, které fungují trochu na jiné bázi, často se používají k dotvarování obličejových kontur nebo ke srovnání obličeje. Ale můžete využít i laser, který je známý svými pozitivními vlivy za krásnou a hladkou pleť. A to zdaleka není vše.

To nejlepší, co můžete udělat, je konzultovat vše se zkušeným odborníkem. On vám poradí, která procedura je pro vás vhodná a bude efektivní pro řešení konkrétního problému. V estetické klinice Altos v Praze nabízíme zcela nezávazné poradenství.

  Drahé parfémy má žena vskutku zbožňuje

Post by admin

Comment(0)