- Komerční sdělení -zeny
CestováníZimní pobyty se slevou

Zimní pobyty se slevou

-

- Komerční sdělení -aktuality

K zimě neodmyslitelně patří sníh a zimní radovánky. Nicméně, ne všude si můžete sněhu užít. V posledních letech jsou zimy čím dál tím teplejší a tak jediným místem, kde si užijete pořádnou zimní atmosféru, zůstávají hory.

Každoročně míří na hory tisíce nadšenců, kteří milují lyžování a snowboarding. Proč se k nim tedy nepřipojit? Pokud si myslíte, že zájezd na hory musí být nutně drahý, mýlíte se. Když vám totiž stačí jet na hory místo celého týdne jen třeba na víkend nebo i na den, může to vyjít opravdu levně. A ještě levněji to vyjde, když si takový zájezd pořídíte se slevou. Ty nejlepší slevy na krátkodobé lyžařské zájezdy na hory najdete na portálu Slevoteka.cz. Ten jako první v ČR poskytuje nabídku krátkodobých zájezdů. A v nabídce jsou opravdu velmi atraktivní lokality.

Spoustu lyžařů lákají proslulé rakouské Alpy, které jsou hlavním střediskem lyžování v celé Evropě. Díky portálu Slevoteka.cz si zde můžete zalyžovat i vy za naprosto úžasné ceny. Na vlastní náklady se za takové ceny jako u těchto lyžařských zájezdů zaručeně nedostanete. Navíc máte kromě dopravy tam i zpátky v ceně také služby delegáta. To se může hodit v případě nejrůznějších komplikací a problémů.

Ale ne všichni propadli kouzlu sjezdovek. Je jasné, že každého nemusí zimní sporty lákat. I pro takové lidi je ale v nabídce spousta možností, jak strávit příjemný čas na horách, a to nejenom v zimě. Ano, řeč je o velmi populárních prodloužených víkendech na horách, zpravidla v horských hotelech. A nudit se zde určitě nebudete. Na programu bývají většinou velmi oblíbené wellness služby, během kterých si příjemně odpočinete od starostí každodenního života.

Jestli ale ani to není nic pro vás, možná vás zaujme možnost vyjet si na jaře nebo v létě na hory za turistickými zážitky. I takové zájezdy na hory jsou na portálu Slevoteka.cz v nabídce.

Mohlo by se vám líbit

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...
- Komerční sdělení -zpravy

Fotokoutek na svatbu byl skvělou volbou

Fotokoutek na svatbubyl rozhodně skvělou volbou. Nápad patřil původně mé kamarádce a jejímu manželovi, který byl na naší svatbě...

Už jste četli?

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje