- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiKam na zimní radovánky?

Kam na zimní radovánky?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Rok utekl jako voda a opět se nám blíží lyžařská sezóna. Ačkoli počasí letos zatím nadšencům do zimních sportů nepřeje, přeci jen už většina z nás přemýšlí, kam se vydáme za každoročním lyžováním. Areál Bret je skvělou volbou jak pro lidi s dětmi, tak i pro skupiny přátel.

Ať už patříte na svahu mezi naprosté začátečníky, nebo mírně pokročilé lyžaře, najdete zde to pravé pro vás. Perfektně upravené sjezdovky jsou otevřené pro nadšence až do pozdních hodin, takže si budete moct užít i večerní lyžování.  Na sjezdovky vás vyveze buď dvousedačková lanovka, poma a těm nejmenším pomůže pohyblivý pás. Pro děti je tu také připraven zimní park, kde jsou k dispozici různé pomůcky s pohádkovými motivy pro zlepšení techniky lyžování. Zkušení lyžaři ocení dobrou dostupnost několika dalších lyžařských areálů, vyrazit mohou do Mladých Buků, nebo Janských Lázní.

Nejen pro nejmenší ale i pro ty, kteří zkrátka na svahu tápou, je tu Ski škola.  Kromě lyžování tu probíhají i hodiny snowboardingu. To vše pod vedením zkušených lektorů.  Děti se při učení zabaví, jelikož výuka je vedena formou různých her. Rozhodně tu bude vaše ratolest v těch nejlepších rukách. Samozřejmostí je to, že se v areálu nachází půjčovna, kde můžete využít veškerého vybavení, které zde nabízí.

Ovšem kromě učení se je zde prostor i pro zábavu. Řeč je o atrakci jménem snowtubing. Že nevíte co si pod tím názvem představit? Jedná se o zábavu opravdu pro všechny. Na gumovém kole vás vyveze vlek do sněhového koryta, ze kterého následně sjíždíte klikatou cestou zpět dolů. A jak lépe zakončit takto zábavný a přesto fyzicky náročnější den, než nějakou wellness procedurou, které areál nabízí. Nechte se rozmazlovat masáží v provedení zkušených masérů, nebo jen zkrátka odpočívejte v jedné z vířivek, které vám jsou kdykoliv k dispozici. Více informací o celém areálu získáte na webových stránkách www.bretcz.cz.

 

Tereza Kulíková

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje