- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiHledám práci v Praze

Hledám práci v Praze

-

- Komerční sdělení -aktuality

Po příjezdu do Prahy jsem si užívala procházek, seznamování s novými lidmi, zkoušela nová jídla, mé dny byly bohaté na kulturní zážitky. Nastal čas se poohlédnout po zaměstnání. Hledám práci v Praze, protože tady chci zůstat. Miluji toto město a jeho atmosféru.

Jak najít práci

Hledám práci v Praze
Hledám práci v Praze

Od přátel jsem získala důležité i cenné informace o pracovním trhu a doplnila svůj životopis o nové kontaktní údaje. Toto byly důležité kroky, nyní hledám práci v Praze. Práci hledám na webových stránkách firem, na pracovních portálech i osobně v okolních restauracích a obchodech. Na pracovní nabídky odpovídám ihned a čekám na pozvání na pracovní pohovor.

Hledám práci v Praze

V minulosti bylo právě vydání  se do ulic nejjednodušším řešením, jak najít práci. Snáze si najdete práci jako občan ČR, než jako cizinec. Pokud hledám práci v Praze jako cizinec, mohu získat nejčastěji místo jako lektor jazyků, kouč pro cizince, tlumočník, překladatel nebo v zahraničních firmách, které v Praze mají své pobočky. Jako občan ČR si mohu vybrat práci podle svého vzdělání, zájmů, ale i dle platového ohodnocení, které firmy nabízí.

Hledám práci v Praze, po několika zaslaných životopisech mě oslovila společnost zabývající se marketingem. Poté, co jsem vstoupila do budovy, jsem začala být nervózní. Bylo tam opravdu hodně lidí. Po absolvování pohovoru mi jen řekli ozveme se vám. Pomyslela jsem si, že to bude jako u jiných firem, kdy se už nikdo neozve. Za dva dny však zazvonil telefon a oznámili mi, že jsem byla na vybranou pozici přijata právě já a ještě dva kandidáti, kterým se bohužel nedovolali. Je dobré být ve správný čas na správném místě. Když hledám práci v Praze, není důvod nezkusit zabrousit i do jiných oborů. Je mnoho možností, jak vybudovat kariéru.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

PRwebs.cz

Profi-články.cz

Profolio.cz

 

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje