- Komerční sdělení -zeny
Móda a Styl5 tipů tašek a kabelek, které by měla mít...

5 tipů tašek a kabelek, které by měla mít každá žena

-

- Komerční sdělení -aktuality

Každá žena má doma nějakou kabelku. Některá pouze jednu či dvě a jiná hned několik pro různé příležitosti. Kabelka je skvělou společnicí, praktický pomocník a moderní doplněk. K úplně nejdůležitější kabelce patří ta, kterou používáme každý den. Proto by se mělo jednat o kvalitní materiál, který dlouho vydrží.

Vhodné jsou kožené kabelky anebo kabelky z pevného textilního materiálu opatřené výztuží se speciálně ošetřeným povrchem. Společně se dnes podíváme na 5 tipů kabelek a tašek, které by měla mít každá žena.

Kabelka do práce

Už jsme si prozradili, že kabelka do práce patří k těm úplně nejdůležitějším, protože ji používáme každý den. U této kabelky se vyplatí investovat nejen do jejího vzhledu, ale především kvality.

Batůžek na výlety

Batůžek se rovněž hodí pro každodenní nošení. Ať už do práce, toulky po městě anebo na menší výlet. Pro turistické výlety už to pak není batůžek, ale pořádný batoh. Je-li batůžek kožený s elegantním designem, nahradí kabelku. Ovšem není určen pro každý typ ženy. K batůžku je vhodné celkově doladit outfit.

Psaníčko na večírek

Ať už jdete na ples, podnikový večírek či do divadla, pro tyto účely jsou vhodná psaníčka.  Na cestu si můžete vzít sebou i větší kabelku, ale tu pak nechat v šatně a pohybovat se pouze s psaníčkem, kde ukryjete pouze nejdůležitější osobní věci. Psaníčko bude vypadat lehce, elegantně a nenuceně ve srovnání s kabelkou.

Taška pro sportovní aktivity

Patříte-li k typu žen, které po práci míří rovnou do fitness centra, pak namísto italské kožené kabelky uvítáte sportovní tašku, kde se vejdou nejen nejnutnější potřeby, svačinka do práce, ale i převlečení, ručník a láhev na vodu či proteinový nápoj.

Cestovní kabelka + taška

V neposlední řadě je to cestovní taška a kabelka, která by neměla chybět. Většina žen, i když má cestovní tašku, stejně nosí přes rameno kabelku, kde má peněženku, doklady, klíče, telefon, kapesníčky, parfém a lesk na rty. Dnes je možné koupit sadu, která zahrnuje cestovní tašku a kabelku. Tudíž můžete na cesty vyrazit hezky sladěná.

 

 

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje