- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiMladičká hvězda ze Slovenska

Mladičká hvězda ze Slovenska

-

- Komerční sdělení -aktuality

Na česko-slovenskou hudební scénu právě možná vychází nová hvězda. Jedná se o devatenáctiletou Klaudiu Vens z Košic. Jejím snem je hudbou dělat radost.

Klaudia

Klaudia momentálně studuje třetím rokem na Konzervatoři a VOŠ Jaroslava Ježka v Praze, zvolila si obor muzikálové herectví. Její oblibu v tomto směru můžeme vypozorovat i z písní například Marty Kubišové, které přezpívala. Na její YouTube stránce najdete i další přezpívané písně od jiných interpretů. Klaudia sama říká, že na hudebním poli přímo vzor nemá, jelikož věří v jedinečnost každého člověka. Mezi její oblíbence však patří Alicia Keys, Revolta či Michael Jackson.

Zpěvačka Klaudia
Zpěvačka Klaudia

Právě s Revoltou neboli Markem Kaletou spolupracovala na své první písni a videoklipu „Verím“. Píseň sama nazpívala a také si k ní napsala text. Kaleta, který už se v hudební branži několik let pohybuje, jí složil hudební podklad. Zajímavostí je, že celý videoklip natočila s kamarádem na iPhone, zatímco o vizáž se postarala Klaudiina kamarádka. Přestože je videoklip natočen na telefon, záběry jsou velmi kvalitní, a Klaudia si ho pochvaluje. Velkým plusem byla také finanční nenáročnost takového natáčení.

O čem tedy Klaudia zpívá? Pokud jste si píseň ještě nepustili, můžeme vám prozradit, že je ztělesněním jejích přání, víry, lásky a poznání. Klaudia působí velmi pozitivně a na svůj věk také vyrovnaně. Tato začínající, talentovaná a krásná zpěvačka o sobě říká, že si život bez zpěvu nedokáže představit. Ve dny, kdy ji popadne tvůrčí múza, se však nejraději zavře do pokoje a píše texty. A píše jednoduše to, co cítí.

Klaudia dále spolupracovala na písni „Dýchej“, která si bere na pranýř nadbytek času stráveném na chytrých telefonech, zatímco nám života ubíhá před očima.

Mezi Klaudiiny koníčky kromě zpěvu patří tanec, cvičení, divadlo a muzikály. Miluje své rodné město, svou rodinu a přátele. V blízké budoucnosti by chtěla vydat album a koncertovat. Klaudia ráda zpívá na společenských akcích, a proto pokud byste k ní chtěli směřovat nabídky, můžete ji kontaktovat na klaudiavensbooking@gmail.com.

více v článku...

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Profi-články.cz

Profolio.cz

Zprávycz.cz

Mohlo by se vám líbit

Keramická nano ochrana laku funguje až 60 měsíců. Znáte ji?

Kdo z nás by si nepřál mít svůj vůz co nejdéle v dokonalé kondici? Pokud jde o vzhled a ochranu laku...

Dovolená na kolech s rodinou? Objevte Českou Kanadu!

Česká Kanada je oblast, která se nachází na pomezí jižních Čech a západní Moravy a je perfektním místem pro...
- Komerční sdělení -zpravy

Dopřejte svému tělu dokonalou péči prostřednictvím VIP Complexu

Cvičíte, snažíte se dodržovat správnou životosprávu a celkově žít zdravým životním stylem, ale pořád se potýkáte s nedostatky typu celulitida,...

Už jste četli?

Keramická nano ochrana laku funguje až 60 měsíců. Znáte ji?

Kdo z nás by si nepřál mít svůj vůz co...

Dovolená na kolech s rodinou? Objevte Českou Kanadu!

Česká Kanada je oblast, která se nachází na pomezí...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje