Minulost je minulost a jako silná a soběstačná žena se nemůžete snížit ke srovnávání se s bývalou láskou vašeho partnera. Ale přece jen…

1.Je váš přesný opak

Nebo ještě hůře – je přesně jeho typ. Zatímco vy jste tmavooká malá bruneta s krátkýma nohama, ona je vysoká blonďatá modelka s plnými rty a blankytně modrýma očima. Marně hledáte jakoukoliv chybu a nemůžete ji najít. To musí znamenat jen jedno, určitě není chytrá. A nebo?

2. Je hezčí

Měsíce válení se s partnerem u filmů v obležení pizzy, hamburgerů a jiných dobrot udělalo svoje a vaše bříško už není tak ploché, jak bývalo. Naproti tomu bývalá partnerka po rozchodu makala na své figuře a teď vypadá jako z časopisu. Vlasy se jí lesknou a padají až do půli zad, zatímco ty vaše splihle a bez tvaru jen tak visí. A vlastně, v porovnání s ní se cítite jako ošklivé kačátko. Berete do ruky telefon a zapisujete si do diáře – pondělí fitko, úterý brazilský keratin, středa francouzská manikúra, čtvrtek depilace cukrovou pastou, pátek liposukce.

3. Má super styl

Kde jsou ty časy, kdy jste se fintila jen proto, že jste měla vynést odpadky. V poslední době je nejoblíbenější outfit volné tričko, jeansy a tenisky. Pohodlí především! Zatímco partnerova bývalá se producíruje v perfektně padnoucích mini, na vysokých podpatcích a s úžasným makeupem. Vše sladěné vkusně a podle poslední módy. Ale vám se to stejně nelíbí, jste přece víc než figurína do výlohy.

4. Vypadá spokojeně

A co je nejhorší – vypadá šťastně a spokojeně. Jak je to možné, přišla přece o toho nejlepšího chlapa pod sluncem. Jedině že by …

5. Ale on je můj

Přijdete domů, políbíte svého muže a najednou jsou všechny starosti a pochyby pryč. Je to dobré – pořád jste vítěz.

Post by admin

Comment(0)