- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiWattsenglish: Pravděpodobně nejlepší metoda výuky angličtiny dětí v předškolním...

Wattsenglish: Pravděpodobně nejlepší metoda výuky angličtiny dětí v předškolním věku

-

- Komerční sdělení -aktuality

Rodiče chtějí pro své děti to nejlepší, ale často netuší, jak se v některých záležitostech rozhodnout. Dilema může nastat také v souvislosti s učením cizího jazyka. Je správné, aby dítko přišlo do kontaktu s další řeči již v útlém věku, nebo je lepší počkat? V minulosti se preferoval odklad, ale nyní se odborníci shodují na tom, že dříve znamená lépe. Dětský mozek je velmi tvárný a dokáže se naučit spoustu věcí podstatně efektivněji než v dospělosti. Týká se to i jazyka, takže není jiný důvod, proč potomka nepřihlásit do jazykové školky či do kurzu.

V praxi samozřejmě záleží na konceptu výuky konkrétního kurzu. Vhodně zvolená metoda vede k tomu, že se malé dítě naučí plynule komunikovat vaším jazykem a v pozdějším věku nebude mít problémy s výslovností.

Která metodika garantuje skvělé výsledky?

Dětský mozek samozřejmě není připraven na to, aby vstřebával stovky tisíc nepotřebných slovíček a gramatických pouček. Výuka by naopak měla probíhat co nejpřirozeněji a hravou formou. V tomto směru se těší velmi dobrému jménu metoda Wattsenglish, která se v českých školkách objevila již před více než 10 lety. Odborníci z oboru lingvistiky ji velmi chválí a stejně tak i rodiče nadšených dětí.

Co je podstatou metody Wattsenglish?

Jak výuka angličtiny probíhá, se můžete přesvědčit na vlastní oči. Efektivita spočívá v menších skupinkách dětí, které mají dostatek prostoru, aby se projevily. Zkušení lektoři, v jejichž řadách nechybí ani rodilí mluvčí, používají moderní edukační pomůcky, pouští dětem zábavná videa a písničky. Starají se o to, aby se děti během výuky bavily. A pozor – lekce probíhají pouze v anglickém jazyce, česky se během nich nemluví. To však dětem vůbec nevadí, učí se velmi rychle.

Aktivní přístup a zapojení všech smyslů funguje na jedničku. Chcete-li dát svému dítěti pevné základy do budoucna, rozhodně kurz Wattsenglish zvažte.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje