- Komerční sdělení -zeny
FinanceOddlužení vás zbaví dluhů – jednoduše

Oddlužení vás zbaví dluhů – jednoduše

-

- Komerční sdělení -aktuality

Jak se zbavit dluhů? Existuje hned několik možných cest, ale žádná nebude tak efektivní, výhodná a v mnoha případech i tak jednoduchá, jako je oddlužení. Podívejte se spolu s námi proč.

Mnoho lidí řeší dluhy tím, že se domluví s věřitelem na splátkách. To sice může fungovat, ale rozhodně to nepřinese výhody, které nám může nezávazně ukázat už i oddlužení kalkulačka. V rámci insolvence totiž můžeme využít výhodu spojenou s tím, kdy je nám odpuštěna podstatná část našeho dluhu. Konkrétně to může být až 70 procent. A toho běžnou domluvou nikdy nedocílíme.

Při oddlužení ochráníme i náš majetek

Jsou i lidé, kteří se svěří do rukou úvěrovým společnostem a nechají si dluhy zaplatit. Taková situace se může pojmenovat jako oddlužení nemovitosti. Je však myslet na to, že tu budeme muset zastavit. Klasické oddlužení však s ničím takovým spojeno není. Váš majetek vám totiž i nadále může zůstat, a to ve vašem vlastnictví. Vy se pouze zavážete k tomu, že budete své dluhy postupně splácet. A to třeba v pravidelných měsíčních splátkách. Navíc lze řešit dluhy jako jednotlivec, stejně jako je možné i oddlužení manželů, kdy už jde o dluhy rodinné, které mohly vzniknout až po několika letech společného života.

Oddlužení fyzické osoby přináší možnost dlouhodobých splátek

Pokud se domluvíte s věřiteli, často chtějí mít vše splaceno třeba do pár let. V případě domluvy s exekutorem to může být dokonce do několika měsíců. I zde se jasně ukazuje, v čem je námi popisované oddlužení fyzické osoby lepší. Doba, po kterou můžeme naše dluhy splácet, totiž může trvat celých 5 let. Díky tomu snadno rozložíme splátky na skutečně minimální platby. Určitě nezapomínejme také na fakt, že můžeme dluhy touto formou hradit jako zaměstnanci, stejně jako je možné i neméně vyhledávané oddlužení OSVČ. A to se může někdy týkat také dluhů, které původně vznikly v rámci naší živnosti, kdy podnikání nebylo úspěšné.

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje