- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiMilovníci vína zajásají

Milovníci vína zajásají

-

- Komerční sdělení -aktuality

Kdo by nemiloval kvalitní vína? Vyznáte se ve vínu? Podívejte se, co nabízí Alifea. Najdete zde jak kvalitní bílá vína, tak i kvalitní červená vína.

Co je v nabídce?

Tato firma působí na trhu již od roku 2012. Ochutnáte kvalitní víno z Francie, Itálie, Austrálie, Nového Zélandu, Argentiny nebo Chile. Tato vína byla dokonce ukázána v časopise Wine and Degustion. Z těch bílých vín můžete ochutnat Pinot Blanc, tectonia Savignon, Tectonia Chardonnay nebo Tramín, zemské víno. Z těch červených tady na vás čeká Cabernet Savignon, Svatovavřinecké, zemské víno nebo třeba Zweigeltrebe. Jde o kvalitní červené víno a kvalitní bílé víno co se týče chuti, vyzrálosti, kyselosti. Splňuje veškerá kritéria odborníků.

Přijďte ochutnat

Alifea pořádá pravidelnou degustaci vín. Pohodlně se usaďte, vyberte si jednu ze dvou degustačních místností na Praze 5. V popředí samozřejmě stojí odborníci, sommelieři a vinaři. Cílem je pro vás najít dokonalé víno a ukázat vám nemalou škálu chutí, které vám víno dopřeje. Všechny degustace vína se věnují určitým druhům. Na některém z nich se najdete v Savignonu nebo ochutnejte slavné druhy Merlotů z Bordeaux, Toskánska nebo USA či Austrálie. Zajímavostí jsou degustace týkající se archivních vín z Burgundska, Kalifornie ale i třeba přímo z Moravy. O Španělských vínech se zase dozvíte jindy.

Degustace vín Praha vám přiblíží chutě z celé Evropy, poznáte tajemné chutě jak červených vín, tak bílých vín. Záleží na vás, které oblasti jsou vám nejbližší a kterým vínům dáte přednost.

Objednejte si sadu vín

Čím potěšit v oblasti vína? Nejen jedním vínem, ale třeba celou degustační sadou. Jistotou jsou vína španělská. Na druhé straně Toskánsko patří mezi oblíbenou turistickou destinaci, ale toskánská vína zájem turistů zvyšují, jsou to především vína červená!

Příjemný večer se sklenkou v ruce. Na zdraví!

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje