- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiJaký je váš styl oblékání

Jaký je váš styl oblékání

-

- Komerční sdělení -aktuality

Umíte odpovědět na otázku, jaký je váš styl oblékání? Máte vyhraněný vkus a dá se váš styl zaškatulkovat pouze do jedné kategorie? Nebojte se najít svůj styl, zjistit, jaké oblečení vám sedí a v čem vypadáte skvěle. Inspirujte se stávajícími styly oblékání a nebojte se najít ten, který bude pohodlný a originální zároveň.

Jaký je váš styl

Pokud nosíte do práce jen předepsané kostýmky, nejspíš by se váš styl nazval elegantním. Pokud nedáte dopustit tenisky, které nosíte s džíny a v kombinaci s vtipnými tričky, řadíte se k pohodovému a ležérnímu stylu. Metalové oblečení a metalová trička o vás vypoví, že jste rebelkou a ničeho se nezaleknete.

Jak jej najít

Nebojte se experimentovat a zjistit, co vám sluší a v čem se sama sobě nejvíc líbíte. Pokud chcete najít nebo vytvořit svůj styl, zajímejte se i o to, jaký máte typ postavy na škále mezi jablky, hruškami a přesýpacími hodinami nebo v rozmezí mezi chlapeckou postavu a dámskými křivkami. Pokud máte širší boky, noste více sukně, pokud máte chlapeckou postavu, nebojte se i upnutého oblečení nebo přepásaných šatů, které působí něžně.

Co vám sluší

Ať už nosíte nejraději mikinu s potiskem nebo vtipná trička, vždy by vám dané oblečení mělo slušet. Myslete na to, i když jdete ven s odpadkovým košem nebo jste doma s dítětem. Nemusíte se oblékat do nejdražšího oblečení, ale rozhodně se zbavte vytahaných, děravých a starých věcí. Na sport si pak vyberte dámské sportovní legíny, ty si můžete vzít i na procházku nebo běh do přírody. Nezapomínejte čas od času do svého „repertoáru“ zařadit i sukně či šaty.

Romantický styl

Například v minulosti byly kalhoty výsadou jen mužů a ženy v sukních a šatech byly vnímány vždy jako něžné a křehké bytosti. Žena v pánských kalhotách vzbuzovala rozruch a nevoli. Pokud chcete působit jako pravá dáma, tak si vyberte slušivé šaty a kalhoty na chvíli odložte stranou. Romantický styl oblékání může kombinovat také gotické šaty, k nim bolerko, baleríny nebo boty na podpatku. Nebojte se ani rozevlátých sukní a jemných materiálů a motivu květin.

Elegantní styl

Na první pohled poznáte ženu preferující elegantní styl podle kostýmků, pouzdrových šatů a lodiček s decentním líčením. Elegance však rozhodně není nudná a pouze pro ženy středního věku. Vždy můžete originálně kombinovat barvy či outfit doplnit o nápadité kabelky či jiné doplňky, které elegantnímu stylu dodají jiskru.

Moderní a nadčasový styl

V poslední době jsou velmi oblíbené barvy, kombinace více stylů a vtipná trička s potiskem. Nebojte se vybrat oblečení, které bude opravdu osobité. Ať už se jedná o originální vtipné plavky nebo tričko se zvířecím motivem, nebojte se vystoupit z řady a ukázat nadčasovost.

Ve všech těchto stylech by se pak mělo snoubit pohodlí, které zaručuje příjemný vzhled, správné držení těla a také zdravé sebevědomí, které na vás bude na první pohled zřejmé. Vyberte si svůj styl tak, abyste se v něm cítily co nejlépe.

Předchozí článekLÁSKA PROCHÁZÍ ŽALUDKEM
Další článekMilovníci vína zajásají

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje