Umíte odpovědět na otázku, jaký je váš styl oblékání? Máte vyhraněný vkus a dá se váš styl zaškatulkovat pouze do jedné kategorie? Nebojte se najít svůj styl, zjistit, jaké oblečení vám sedí a v čem vypadáte skvěle. Inspirujte se stávajícími styly oblékání a nebojte se najít ten, který bude pohodlný a originální zároveň.

Jaký je váš styl

Pokud nosíte do práce jen předepsané kostýmky, nejspíš by se váš styl nazval elegantním. Pokud nedáte dopustit tenisky, které nosíte s džíny a v kombinaci s vtipnými tričky, řadíte se k pohodovému a ležérnímu stylu. Metalové oblečení a metalová trička o vás vypoví, že jste rebelkou a ničeho se nezaleknete.

Jak jej najít

Nebojte se experimentovat a zjistit, co vám sluší a v čem se sama sobě nejvíc líbíte. Pokud chcete najít nebo vytvořit svůj styl, zajímejte se i o to, jaký máte typ postavy na škále mezi jablky, hruškami a přesýpacími hodinami nebo v rozmezí mezi chlapeckou postavu a dámskými křivkami. Pokud máte širší boky, noste více sukně, pokud máte chlapeckou postavu, nebojte se i upnutého oblečení nebo přepásaných šatů, které působí něžně.

Co vám sluší

  Red Dot Award poprvé v historii uděleno českým dveřím

Ať už nosíte nejraději mikinu s potiskem nebo vtipná trička, vždy by vám dané oblečení mělo slušet. Myslete na to, i když jdete ven s odpadkovým košem nebo jste doma s dítětem. Nemusíte se oblékat do nejdražšího oblečení, ale rozhodně se zbavte vytahaných, děravých a starých věcí. Na sport si pak vyberte dámské sportovní legíny, ty si můžete vzít i na procházku nebo běh do přírody. Nezapomínejte čas od času do svého „repertoáru“ zařadit i sukně či šaty.

Romantický styl

Například v minulosti byly kalhoty výsadou jen mužů a ženy v sukních a šatech byly vnímány vždy jako něžné a křehké bytosti. Žena v pánských kalhotách vzbuzovala rozruch a nevoli. Pokud chcete působit jako pravá dáma, tak si vyberte slušivé šaty a kalhoty na chvíli odložte stranou. Romantický styl oblékání může kombinovat také gotické šaty, k nim bolerko, baleríny nebo boty na podpatku. Nebojte se ani rozevlátých sukní a jemných materiálů a motivu květin.

Elegantní styl

Na první pohled poznáte ženu preferující elegantní styl podle kostýmků, pouzdrových šatů a lodiček s decentním líčením. Elegance však rozhodně není nudná a pouze pro ženy středního věku. Vždy můžete originálně kombinovat barvy či outfit doplnit o nápadité kabelky či jiné doplňky, které elegantnímu stylu dodají jiskru.

Moderní a nadčasový styl

  Laserová epilace Motus Moveo celoročně na klinice Altos

V poslední době jsou velmi oblíbené barvy, kombinace více stylů a vtipná trička s potiskem. Nebojte se vybrat oblečení, které bude opravdu osobité. Ať už se jedná o originální vtipné plavky nebo tričko se zvířecím motivem, nebojte se vystoupit z řady a ukázat nadčasovost.

Ve všech těchto stylech by se pak mělo snoubit pohodlí, které zaručuje příjemný vzhled, správné držení těla a také zdravé sebevědomí, které na vás bude na první pohled zřejmé. Vyberte si svůj styl tak, abyste se v něm cítily co nejlépe.

Post by admin

Comment(0)