- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiMykózy neboli kandidózy

Mykózy neboli kandidózy

-

- Komerční sdělení -aktuality

Kandidátky na kandidózy

Většina ženské populace, dokonce přibližně tři čtvrtiny, ve svém životě někdy prodělají vaginální kvasinkovou infekci neboli mykózu, řečenou také kandidózu. Její příčinou je většinou kvasinka Candida albicans, která onemocnění dala i jeden z odborných názvů.

Původci kvasinkového zánětu pochvy, kvasinkám Candida coby příčině velmi neoblíbených ženských potíží, se daří ve vlhkém teplém prostředí s dostatkem cukrů, nejlépe bez nepřátelských mikroorganismů.

Ideální se tedy pro ně jeví zapařené sliznice dámských partií v syntetickém neprodyšném spodním prádle, v těle bohatě zásobovaném sladkostmi v těsných džínách. Bonus navíc je antibiotická léčba bez probiotik.

Pokud letos netoužíte po typických projevech mykóz hned zjara, vyvarujte se zjevným prohřeškům, viz výše. Tip navíc je ještě nekupovat parfémované toaletní papíry a vložky, pro četnost a formu intimní hygieny volit zlatou střední cestu a nasadit enzymovou kúru pro posílení imunity příslušných sliznic. Pokud jste už bohužel podlehly, společně s antimykotiky užívejte i enzymovou léčbu pro rychlé odeznění příznaků a úplnou rekonvalescenci bez rizika chronických obtíží.

V případě, že příčina vaší mykózy má souvislost s užíváním antibiotik, nasaďte kvalitní probiotika jako podporu pro doplnění zničené mikroflóry.

Lék Wobenzym vám jako lék systémové enzymoterapie kromě vaginálních problémů pomůže i v doléčení vašeho prvotního problému (nemoci bakteriálního původu) díky posilujícímu účinku antibiotik. (2x denně 7 dražé léku Wobenzym, více na http://nalistuj.cz)

Mohlo by se vám líbit

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především z Japonska a Korey, zapomínáme většinou na to, že za...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...

Už jste četli?

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje