- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiTy nejlepší skandinávské filmy teď můžete vidět nejen v...

Ty nejlepší skandinávské filmy teď můžete vidět nejen v kině, ale i v pohodlí domova

-

- Komerční sdělení -aktuality

SCANDI festival je přehlídka současných severských filmů. Dnešním dnem u nás začíná již čtvrtý ročník tohoto stále více oblíbeného festivalu. Jestli máte dojem, že severské filmy jsou plné pouze detektivních příběhu, tak se mýlíte. Můžete se o tom přesvědčit třeba v O2 Videotéce a dívat se na skandinávskou filmografii i z pohodlí domova. Najdete tam totiž přes 40 hodin těch nejlepších finských, dánských, norských či švédských snímků.

Chladné zimní měsíce jsou ještě před námi

Kde jinde se inspirovat, jak přečkat chladné zimní měsíce, než právě v severských filmech. Ty jsou známé svérázným humorem a typickými hrdiny, kterým zamrznul úsměv na rtech a lépe než s lidmi jim to jde s revolverem a zvířecím ochráncem. Proto když se rtuť teploměru sune dolů, usedněte k O2 Videotéce a pusťte si film ze severské filmografie. Možná v nich najdete i návod, jak si užít ono pověstné Hygge, jeden z důvodů, proč patří lidé ze severských zemí mezi nejšťastnější na světe.

Náhled do TZ

„Jsme rádi, že jsme letos opět partnerem festivalu SCANDI a můžeme tak filmovým fanouškům nabídnout v O2 Videotéce to nejlepší ze severské kinematografieO2 Videotéka totiž nabízí nejen největší filmové hity z produkce amerických filmových studií, ale fandíme také festivalovým snímkům,“ podotýká produktová manažerka O2 TV Viera Kasalová. „Na své si tak přijdou nejen příznivci artových filmů, ale i rodiny s dětmi – neoblíbenějším skandinávským filmem v O2 Videotéce je rodinné fantasy Dcera čarodějky,“ dodává.

Kvalitní skandinávskou filmografii najdete (nejen) během února k zapůjčení v O2 Videotéce za cenu 45 Kč. Sledovat je lze prostřednictvím O2 TV nejen v televizi, ale také na počítači, tabletu nebo v mobilu. Stačí připojení k internetu a bezplatná aplikace O2 TV. Počet přehrání snímku přitom není omezen. Není nutné být ani zákazníkem O2, za filmy je totiž možné platit prostřednictvím prémiové SMS.

 

Všechny filmy v nabídce O2 Videotéky najdete na www.o2tv.cz/videoteka.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje