- Komerční sdělení -zeny
ZdravíLaserový resurfacing stále ve větší oblibě

Laserový resurfacing stále ve větší oblibě

-

- Komerční sdělení -aktuality

Moderní společnost má nepochybně nový trend. Laserový resurfacing. Proč jeho obliba raketově stoupá a co vlastně všechno může nabídnout a komu? Nejde jen o davové šílenství? Má smysl se do něj zapojit? Pojďme se podívat na vše důležité a odpovědět si.

O co přesně se jedná

Laserový resurfacing pravděpodobně stojí za neuvěřitelnou přeměnou té postarší babičky v ženu zralou a atraktivní. Možná má na svědomí zmizení pih, pigmentových skvrn vaší sousedky anebo ďolíčků a jizviček od akné kamaráda.  

Používá se různými způsoby, především je však zafixovaný jako nástroj omlazení, zlepšení pokožky a obnovení. Vyhlazuje vrásky, oživuje pleť, vypíná ji a zpevňuje.

Je to účinné?

Zcela nepochybně. V případě různých krémů a neznámých procedur se samozřejmě nedá věřit všem slovům o jejich účinnosti. Laser je však již velmi dlouho využívaný a spokojených zákazníků laserového zákroku v podobě resurfacingu je bezpočet. Jejich fotografie, které snadno můžete vyhledat, zcela a jasně říkají jediné – je to účinné.

Pokud budeme trochu odbornější. Laser funguje jednak na bázi odstranění odumřelé (unavené a nehezké / problematické) vrstvy pleti a jednak na jejím oživení a omlazení pomoci stimulace tvorby kolagenu a elastinu, které jsou důležité pro mladší a krásnější pokožku.

Pro koho má laser smysl?

Pokud už vás pomalu dohání léta a přestává vás těšit pohled do zrcadla – resurfacing vám může navrátit chuť žít a radovat se. A pokud vás na tváři trápí něco jiného – příliš mnoho pih, rozšířené póry, jizvy… pak pro vás má pravděpodobně laser odpověď také. Ale abychom nepoukazovali jen na vyšší věk, samozřejmě resurfacing je vhodný, pokud Vaše pleť ho potřebuje.

Je třeba se bát?

Dnes jde o velmi bezpečnou, medicínsky probádanou, vyzkoušenou a jednoduchou proceduru. Zákrok je rychlý, bezbolestný a rekonvalescence spočívá zhruba v týdenní absenci make-upu, solárka či vystavování slunečním paprskům. Ale záleží na vaší pokožce a konkrétní informace vám sdělí ošetřující lékař, protože každá pleť je individuální a každá potřebuje rekonvalescenci různou. Také byste měli vědět, že postupně dochází k regeneraci a ke zvýšení pružnosti. Již po měsíci však lze říci, že pleť je jako nová.

Co je nejdůležitější?

Pokud jste celí nadšení a už se těšíte, až si někam na resurfacing narychlo odskočíte, pak ještě chvíli vydržte. Nejdůležitější zásada všech takových procedur je najít schopného specialistu. Laserový resurfacing není totiž jedinou odpovědí. Existují i jiné metody. A vy chcete najít tu nejlepší – nejvýhodnější a nejefektivnější.

Potřebujete kliniku, kde na vás budou čekat vzdělaní a zkušení doktoři, kteří mají k dispozici špičkové přístroje a profesionální zázemí.

Doporučujeme vám navštívit odborníky v dermatologické klinice Altos v Praze, kde můžete v rámci nezávazné osobní konzultace najít všechny odpovědi ohledně laserového resurfacingu. Dostanete doporučení přímo na míru vaší pleti a přáním.

Získejte mládí, zdraví a hlavně radost ze sebe sama. Neváhejte a objednejte se ještě dnes.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje