- Komerční sdělení -zeny
Pro ženyZ počátku stačí vybrané kousky dětského nábytku

Z počátku stačí vybrané kousky dětského nábytku

-

- Komerční sdělení -aktuality

Přebalovací pult či komoda s přebalovacím pultem, které by měly mít správnou výšku, a několik zásuvek na odkládání potřeb na přebalování – to jsou základní součástí dětského nábytku, který pravděpodobně jako první zaplní dětský pokoj. Jak dítě poroste, bude potřeba dětský pokoj dovybavit dalšími kusy dětského nábytku. Základ by měl tvořit psací stůl, židle, skříňky a kvalitní dětská postel. Pokud však příchod děťátka teprve očekáváte, na psací stůl a kvalitní židli k němu máte ještě čas. Teď je třeba řešit dětský kočárek. Co třeba kombinované kočárky Baby Merc Zipy Q, kombinované kočárky Baby Merc Faster 3 Style, kombinované kočárky Riko Piano, kombinované kočárky Riko Basic, kombinované kočárky Kunert Mila, kombinované kočárky Kunert Romantic, kombinované kočárky Kunert Rotax, kombinované kočárky Baby Design nebo kombinované kočárky Raf Pol? Na zelenazirafa.cz si určitě vyberete.

Spokojená máma = spokojené dítě

Až budete dětský kočárek vybírat, sáhněte po takovém, který má nastavitelnou rukojeť. Maminky menšího vzrůstu kočárek bez nastavitelné rukojeti nemusí vnímat jako negativum. U ostatních by se však časem mohly objevit bolesti v kříži z nesprávného držení těla a sklánění se k rukojeti dětského kočárku. Proto věnujte i takové zdánlivé drobnosti dostatek pozornosti.

Který bude ten váš?

Dětské kočárky jsou v současnosti opravdu stylové. Možná mezi nimi už máte svého favorita. Vždy je důležité, abyste si zvážili jeho benefity své volby, i případné nedostatky. Pokud je pro vás výběr dětského kočárku složitý úkol, poraďte se na zelenazirafa.cz. Pomohou vám vybrat variantu, která splní všechny vaše požadavky. A že je z čeho vybírat! Tak třeba:  kočárek Adbor Ottis Gold, dětský kočárek Baby Merc Zipy Q, dětský kočárek Baby Merc Faster 3 Style, dětský kočárek Riko Piano, dětský kočárek Riko Basic, dětský kočárek Kunert Mila, dětský kočárek Kunert romantic, dětský kočárek Kunert Rotax, dětský kočárek Baby Design, dětský kočárek Raf Pol nebo kočárek jiné značky.

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje