- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyObjevte kouzlo tantra masáží

Objevte kouzlo tantra masáží

-

- Komerční sdělení -aktuality

Tantra masáž začínající teplými žínkami a teplým olejem vás určitě nadchne. Jakmile si lehnete na břicho a masérka vás začne masírovat, úplně se vám uvolní svaly a energie rozváděná do celého těla bude proudit bez skrytých zábran a svalového napětí. Dokonale vás uvolní a odstraní všechny bloky. Masáž pomocí teplého oleje je samozřejmou součástí každé indické masáže naplněné smyslností. Spolu s vůní ucítíte pocit uvolnění a úlevy. Následuje masáž sarongem, což je jemná tkanina, která pochází z Indonésie a masáž má hluboký stimulující zážitek. Rozvádí sexuální energii a postupně se stimulují dráhy meridiánů. Ovívání a jemné šimrání je velmi příjemné. Masáž pštrosími peříčky je velkým zážitkem, uvolnění v rytmu příjemné hudby vás přivede k smyslnému a vzrušujícímu přijímání pocitu jemného šimrání, které je zpestřením masáže. Účinně také odbourává stres a pocity napětí.

Tantrická masáž vám dovolí být šťastný

Tantrická masáž vás povede cestou k probouzení naprosto přirozené harmonie těla a duše. Tantra masáž vychází z relaxační masáže a je hlubokým emotivním zážitkem, který vás naučí propojit dvě bytosti a vnímat propojení v jeho plnosti. Energie v našem těle má opravdu nesmírnou sílu a tantra vás s ní naučí opravdu pracovat. Dokážete zadržovanou energii zcela uvolnit a vaše tělo se plně osvobodí od jakéhokoliv pocitu stresu. Tantra masáž vám dovolí prožívat pocit radosti, štěstí, uvolnění a hlubokého vnitřního uspokojení. Dovolí vám zapomenout na tíhu všech starostí a přinese vám velkou chuť do života.

Masáž Joni a Lingamu

V poloze na břiše následuje masáž na uvolnění svalového napětí a doplní celkovou tantrickou masáž. Masáž „Joni“, tedy pohlavního orgánu ženy, patří k nejintenzivnější a nejláskyplnější smyslné tantrické technice, kterou vám může tantrická masáž poskytnout. Rituál oslavy pravé podstaty ženské síly je ucelenou masážní technikou a je ve svém provedení opravdu velmi jemná a nijak nenucená. Je jen na vás, zda si ji dopřejete. Dovede vás až do opravdového ráje ženského vyvrcholení. Masážní tantrická technika „Lingamu“, pohlavního orgánu muže, vás zavede k pocitu vášnivé a intenzivní slasti. Je úžasné zažít tyto pocity při tantrické technice masáže. 25 speciálních masážních tahů techniky masáže lingamu má hluboce zakořeněný původ ve staré tantrické nauce a dopřeje vám přímo nadpozemský zážitek.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

PressExpress.cz

iZprávyDnes.cz

Novinky-Zprávy.cz   

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje