Ačkoliv bílá barva sama o sobě působí spíše chladným dojmem, v interiéru je tomu právě naopak. Zde působí čistě, svěže a dodává mu lehkost. Čistě bílé interiéry jsou navíc v současné době hlavně díky oblíbenosti skandinávského stylu, velmi populární.

Výhodou bílé barvy je, že se hodí opravdu ke všemu. Nicméně i ona má své TOP barevné kombinace. Bílé to velmi sluší s šedou, šedohnědou (taupe) nebo pískovými odstíny. Je jedno, po jaké z těchto barev sáhnete, jedná se o neutrální barevné tóny a všechny budou v interiéru působit skvěle, nicméně určitě je nekombinujte v jedné místnosti.

https://www.sapeli.cz/sites/default/files/styles/scale_to_400px/public/inspirace/domino_63_barva_bila_eko.jpg?itok=9d15bZOo

Bílá má také ráda výrazné barvy na doplňcích – ať už je to jemně růžová, ostře fialová, červená nebo výrazné odstíny modré. Bílé dveře jsou tak skvělým řešením pro dětský pokoj, který s ohledem na přibývající věk doznává v domácnostech asi nejčastějších změn.

EKO bílá barva dveří SAPELI se nanáší na dveře tzv. navalováním, přičemž díky tomuto procesu jsou pak bílé EKO dveře SAPELI levnější variantou ke dveřím ručně stříkaným barvou. Tato metoda má i mnoho dalších výhod. Barva je na dveře nanášená v šesti vrstvách a je utvrzena pomocí UV paprsků. Díky tomu jsou dveře perfektně hladké, odolné, snadno se čistí běžnými čisticími prostředky a nové dveře můžete mít doma již do 4 týdnů. V bílé EKO barvě je dostupných 6 modelových řad obsahující plné i prosklené modely.  

  Češi objevují nákupy pomocí slevových kupónu

Post by admin

Comment(0)