- Komerční sdělení -zeny
Móda a StylJak vybrat vhodnou dietu?

Jak vybrat vhodnou dietu?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Máme čím dál více teplých slunečních dní, sundali jsme tlusté zimní bundy a pomalu, ale jistě se začínáme odhalovat. V zimním období se dá ledacos schovat pod super teplý zimní svetr, ale co dělat když je venku teplo a své přes zimu nabrané kilogramy už neschováme?

Snad každá druhá žena a čím dál častěji i muži, se začínají bezhlavě vrhat do různých ,,zázračných” diet. Vajíčková dieta, Margitova dieta, mléčná dieta, jablková dieta, zeleninová, rýžová… a mnohých dalších. Hodně z vás sáhne i po podpůrných prostředcích z lékárny, které nám slibují zázračně shozené kilogramy, ale pokud by tyto prostředky opravdu fungovali, asi by nebylo tolik slavných osobností s nadváhou či dokonce obézních.

To samé platí o dietách. Ano, na každé dietě můžeme ubrat nějaký ten kilogram, ale otázkou je, na jak dlouho. Všechny mají jedno společné. Jsou založeny na jednotvárné stravě, kdy tělu ubereme na nějaký čas některé potraviny, včetně vitamínů, shodíme pár kilogramů. Ovšem ve chvíli, kdy se vrátíme k naši původní stravě, dostaví se tzv. JO-JO efekt a veškeré kilogramy a i nějaké to kilo navíc získáme zpět.

Hubnutí začíná v hlavě

Zní to jako klišé, ale je to fakt. Hubnutí je dlouhodobí proces a změna jídelníčku, ne jen na pár týdnů, ale jedná se o celoživotní změnu, proto musíme začít ve své hlavě, musíme si najít takovou ,,dietu”, která bude zdravá, bude nám chutnat a naučí nás se správně stravovat. Říkáte si, jím light potraviny, tak musím zhubnout? Není to tak, ne vždy je light potravina vhodná, důležitý je i glykemický index potravin.

Dieta od Antónie Mačingové

Dieta od Antónie Mačingové není klasickou dietou, jedná se o 28 denní detox organismu. Nelze říct, kolik kilogramů shodíte. Může se stát, že na váze se ručička nepohne ani o kg, ale vaše úsilí se ukáže na shozených centimetrech. Většina, co tento program vyzkoušela, se cítila lépe jak po psychické, tak po fyzické stránce. 1 – 7 den jíte pouze zeleninu, červenou řepu, brokolici, mrkvový perkelt atd., osmí den se přidává jogurt, 12 den těstoviny a po 14 dnech konečně i drůbeží maso.

Získejte jídelníček na míru podle nutriční typologie

Antónie Mačingová vám může sestavit i jídelníček podle nutriční typologie.

Pokud jste se rozhodli zhubnout jednou pro vždy, vyzkoušejte dietu podle Antónie Mačingové, je chutná a funguje.

dieta ktera funguje svet zeny

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje