- Komerční sdělení -zeny
ZdravíTrápí vás velký či křivý nos? Pomůže líčení nebo...

Trápí vás velký či křivý nos? Pomůže líčení nebo plastika

-

- Komerční sdělení -aktuality

Zatímco někteří lidé dokážou nosit větší nos s noblesou, jiní jej naopak považují za obrovskou přítěž. Pokud máte orlí nos, líčení vám může pomoci jej zamaskovat. Zázraky však nečekejte, nejspolehlivější cestou, jak se zbavit velkého nosu, je rozhodně plastika.

nos

Jak zmenšit nos bez operace?

I když obliba plastických operací v současné době stoupá, stále existuje spousta žen, které chtějí změnit svůj vzhled bez chirurgického zákroku. Máme pro vás tři základní rady, jak zmenšit nos make upem a vhodným líčením celého obličeje.

1.     Tmavší make up je základ

Nos můžete zmenšit vhodným líčením. Na hranu nosu naneste make up o dva tóny tmavší, než je pravý odstín vaší pleti. Pokud potřebujete nos naopak zúžit, nanášejte tmavší tóny v linkách, směřujících dolů po stranách nosu.

2.     Využívejte matující pudr

Na velký či křivý nos používejte nejen tmavý make up, ale také tmavší matující pudr. Pokud se nos leskne, působí obvykle ještě vetší.

3.      Přizpůsobte zbytek líčení

Odveďte pozornost od vašeho nosu správnou volbou líčení celého obličeje. Ženám s větším nosem obvykle sluší výrazné stínování oka, které protáhnou směrem ven. Vhodné je zvýraznit nadočnicový oblouk perletí, vyhněte se naopak křiklavým barvám. Důležitá může být také tvářenka, která odvede pozornost k lícním kostem.

Plastická operace nosu je trvalým řešením

Na rozdíl od každodenního líčení přináší operace křivého nosu trvalý efekt. Pokud vás opravdu trápí velký nebo křivý nos, plastika může být ve výsledku tím nejsnadnějším řešením. V současné době se opravdu není čeho bát. Operace nosu neboli rhinoplastika je zcela bezpečná. Dbejte však na volbu kvalitní kliniky, jejíž lékaři mají s plastickými operacemi nosu dostatek zkušeností.

Kolik stojí plastika nosu ve srovnání s každodenním líčením?

V případě, že vás od plastiky nosu odrazuje její cena, máme pro vás zajímavé srovnání. Spočítali jsme, kolik nositelka velkého nosu utratí za každodenní líčení a na kolik oproti tomu vyjde jednorázový chirurgický zákrok. Kolik žena zhruba utratí za líčení v případě, že by nakupovala kosmetiku na v e-shopu. Ceny jsou pochopitelně pouze orientační, jelikož každá žena používá jinou značku kosmetiky v odlišné cenové relaci.

  • MakeUp – cca 250 Kč
  • Pudr – cca 100 Kč
  • Tvářenka – cca 150 Kč
  • Stíny – cca 100 Kč

Pokud majitelce většího nosu vydrží každá z kosmetických pomůcek například 2 měsíce, zaplatí měsíčně za kosmetiku přibližně 300 Kč. Je však třeba vzít v úvahu, že se ženy líčí zcela běžně i bez velkého nosu, proto nelze počítat s tím, že po operaci tato investice úplně odpadne.

Plastická operace a její cena je tedy pochopitelně vyšší. Podívejte se na ceník jedné z klinik plastické chirurgie, kde je cena od 16 900,- Kč. Vždy záleží na tom, zdali chcete zmenšit pouze měkkou, nebo i tvrdou část nosu. První možnost je poměrně výrazně levnější. Cena je rovněž orientační a může se u jednotlivých pracovišť mírně lišit. Stejně tak se odvíjí od potřeb jednotlivých pacientek. Ač se může zdát cena poměrně vysoká, pokud trpíte kvůli velkému nosu mindrákem, rozhodně se vyplatí na operaci našetřit.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje