- Komerční sdělení -zeny
BydleníZařiďte vašemu dítěti dokonalý dětský pokoj

Zařiďte vašemu dítěti dokonalý dětský pokoj

-

- Komerční sdělení -aktuality

V dětství se rozvíjí fantazie i kreativní myšlení dětí. Chcete zařídit dětský pokojík, který bude podporovat rozvoj vašich nejmenších? Nejenže vám poradíme, jak vybavit dětský pokoj pro holku nebo kluka ve školním věku, ale také vás seznámíme s tím, jak jej snadno přetvořit na pokoj pro teenagera!

Dětský pokoj pro školáka? Musí rozvíjet fantazii

Každé malé dítě žije ve svém vlastním světě, plném princezen, pirátů a dalších pohádkových postaviček. Podpořte jeho kreativitu a nenechte ho ztratit iluze příliš brzy! Je dokázáno, že dítě, které má kolem sebe spoustu zajímavých podnětů a her, rozvíjí své myšlení i fantazii.

Při zařizování dětského pokojíčku byste proto neměli přemýšlet pouze nad praktickým zařízením, ale také nad tím, jaké budou v pokoji možnosti pro vyžití vašeho dítěte.

zvýšená postel

Postel nebo hrad?

Důležitou součástí dětského pokoje je postel. Dítěti však musí zůstat dostatek prostoru také na hraní, proto je vhodné postel zkombinovat s nějakým nápaditým prvkem. Rodiče si oblíbili například zvýšenou postel KENI, na kterou je možné vybrat potah pro víly, princezny, piráty nebo v safari stylu.

Postel neslouží pouze jako postel. Děti ji mohou využívat také jako domeček na hraní, vypadá podobně jako hrad. Je možné připevnit na ni skluzavku, která nejen usnadňuje vstávání, ale zajistí také možnost klouzat se i v případě, že je venku škaredě a nemůžete vyrazit na dětské hřiště.

Prostor pod postelí využijí i ve vyšším věku

Až vaše dítko odroste a domeček na hraní ztratí svůj účel, prostor pod postelí využije jinak. Může mu sloužit například jako pracovní koutek nebo do něj postaví skříň či police. Tím ušetří prostor v pokojíku, kde bude místo například pro prostorný pracovní stůl nebo módní sedací pytel, který ocení děti v každém věku, včetně dospívajících.

Hravé bydlení? Děti milují technologie

Můžeme být svědkem toho, že naše dítka rozumí počítačům, tabletům a chytrým telefonům často dokonce lépe, než my samotní. Technologie se neustále vyvíjejí a děti s nimi od malička vyrůstají. Díky tomu jsou pro ně běžnou součástí jejich života.

Přestože není vhodné, aby děti trávily většinu svého času jen u počítače a vyhýbaly se fyzickým aktivitám, technologie jsou něčím, s čím je musíme seznamovat od samotného mládí. Budou je po celý život potřebovat. Abychom jim techniku co nejvíce přiblížili, v domě nám nesmí chybět počítačová síť s internetem, můžeme však pořídit i řadu dalších technických vymožeností.

Multimediální knihovna nabízí spoustu zábavy

Zajímavým nápadem je například multimediální knihovna, ve které si můžete jednoduše vybrat oblíbený film, hudbu nebo prohlížet si vaše vlastní rodinné fotografie pohodlně na televizi. Je součástí chytrého řešení pro domácnost, díky němuž budete mít vše navíc bezpečně uložené v počítačové síti. Děti budou od malička schopny technologie využívat, což se vyplatí po nástupu do školy.

Mohlo by se vám líbit

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Fotokoutek na svatbu byl skvělou volbou

Fotokoutek na svatbubyl rozhodně skvělou volbou. Nápad patřil původně mé kamarádce a jejímu manželovi, který byl na naší svatbě...
- Komerční sdělení -zpravy

Plácne se letos Ježíšek přes kapsu a nadělí vám nový byt?

Letošní Vánoce mohou patřit mezi ty, na které nikdy nezapomenete! Důvod k tomu je ryze prozaický. Možná půjde o poslední...

Už jste četli?

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že...

Fotokoutek na svatbu byl skvělou volbou

Fotokoutek na svatbubyl rozhodně skvělou volbou. Nápad patřil původně...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje