Blíží se vysvědčení, odměňte své děti praktickým dárkem

“Už se jenom třikrát vyspíš a budou prázdniny. “Už se jenom čtyřikrát vyspíš a pojedeme k moři”. Tak tohle vás asi brzy čeká. Vaše děti už se nemohou dočkat léta. Co takhle je za vysvědčení odměnit vybavením pokojíčku, aby se jim ta nedočkavost překonávala trochu lépe?

matrace

Místo cukrovinek a videoher praktický dárek

V pokojíčku vaše děti tráví hodně času a stejně jej musíte čas od času vybavovat novými věcmi. Proč ale z nového vybavení neudělat skvělý dárek za odměnu?

Děti většinou vyžadují jiné typy dárků. Chtějí sladkosti, počítačové hry, nebo nějaké in sběratelské figurky. Když jim ale dárek správně naservírujete, uvidíte, že budou mít radost i z nového zařízení pokojíčku.

Různobarevně vymalujte pokoj, namalujte jim na zeď oblíbeného komiksového hrdinu, nebo použijte tapetu. Vyzdobte pokoj plakáty jejich sportovních idolů.

  Sprchový box nebo zděný kout?

Fantazii se meze nekladou. Když pak bude součástí nově zařízeného pokojíčku ergonomická židle a polohovací psací stůl, budou mít větší radost.

school

Je na vás celý pokoj moc? Zařiďte dětem spací koutek snů

Nemusíte se pouštět rovnou do celého pokoje. Namalujte komiksového hrdinu třeba podle šablony jenom u postele. K tomu vyberte vhodnou přikrývku nebo anatomický polštář a obalte je do tématického povlečení. Vaše ratolesti budou nadšené a vy uděláte něco pro jejich zdraví.

Pořiďte třeba pokrývku z Aloe Vera, která pozitivně působí na pokožku nebo anatomický polštář Kuba junior, který ve spánku skvěle podporuje krční páteř a je velikostí uzpůsoben dětem.

Ideální je pořídit i novou matraci. Třeba sendvičovou matraci Šárka Top, která bez problémů vydrží, až si budou děti v posteli hrát na Spidermana.

Odměňte děti za dobré vysvědčení výrobky Tropico. Uděláte jim radost a zároveň budou klidně a zdravě spát.

 

Related post

Bydlení

Matrace v dobré kvalitě – záruka spokojeného spánku

Bydlení

Zdravotní matrace pomohou nejen od bolesti zad

Comment(0)