- Komerční sdělení -zeny
FinanceDoplňující vzdělávání v sociálních službách

Doplňující vzdělávání v sociálních službách

-

- Komerční sdělení -aktuality

Mnohdy se mylně domníváme, že získáním vysokoškolského diplomu opouštíme brány vzdělávací instituce navždy. Většina profesí vyžaduje průběžné, avšak celoživotní doplňování znalostí. Zpravidla je potřeba reagovat na zavádění nových postupů a technologií. Často jsou poznatky zastaralé a neaktuální natolik, že mohou mít zásadní vliv na výkon profese. Požadavky na znalosti se tak neustále proměňují a je potřeba na tyto změny dokázat rychle reagovat.

Průběžné vzdělávání pracovníků v sociálních službách

Prioritou každého zaměstnance by mělo být prohlubování znalostí a dovedností. Z toho důvodu jsou nabízeny napříč všemi obory kvalifikační kurzy, které doplňují potřebné vzdělání. Nejinak je tomu i v oblasti vzdělávání v sociálních službách. I zde se odráží rychlý vývoj společnosti, se kterým musí zaměstnanci v zařízeních sociálních služeb reagovat. Kromě odborných znalostí, které jim poskytne kurz pro pracovníky v sociálních službách, je však pro tyto pracovníky nezbytná také schopnost empatie, psychická i fyzická odolnost, důvěryhodnost a v neposlední řadě by měli pracovníci v zařízeních poskytujících sociální služby disponovat také výbornými komunikačními dovednostmi. Je potřeba si uvědomit, že každý klient má jiné potřeby a požadavky a těmto je potřeba se přizpůsobit. Pro mnoho klientů je zařízení sociálních služeb posledním místem, kde během života pobývají. Je proto důležité umět vytvořit pocit domova.

Kurz pro pracovníky v sociálních službách

Jestliže se cítíte dostatečně odolní po všech stránkách a myslíte si, že by vás práce v některém ze zařízení spadajících do této kategorie zaujala, ale chybí vám potřebné odborné vzdělání, pak je právě pro vás určen kurz, který je možné absolvovat prostřednictvím agentury Seduca. Všechny potřebné informace, jako je datum a místo konání, předpoklady pro absolvování a náplň studia získáte na stránkách www.seduca.cz/vzdelavani-pracovniku-v-socialnich-sluzbach.

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje