- Komerční sdělení -zeny
FinancePotřebujete rychle půjčit peníze na nákup z Číny?

Potřebujete rychle půjčit peníze na nákup z Číny?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Nákupy v Číně se vám vyplatí, ať už se blíží narozeniny vašich kamarádů, Vánoce klepou na dveře nebo si zkrátka v průběhu roku chcete udělat radost. Našli jste na e-shopu zboží, které musíte mít, ale do výplaty daleko? Zažádejte si o krátkodobý nebankovní úvěr.

Nenechte utéct, co se vám líbí

V Číně najdete, na co si vzpomenete za skutečně výhodné ceny. Suma, kterou zaplatíte, je mnohem nižší než v českých obchodech. Navíc budete mít poštovné zdarma. Čeká na vás cokoli, na co si jen vzpomenete, od elektroniky, oblečení, šperků, bot až po příslušenství k počítačům nebo mobilním telefonům. Osvědčený e-shop už máte, ale zrovna vám chybí peníze, protože musíte zaplatit něco jiného? Vezměte si krátkodobý nebankovní úvěr a nečekejte do dalšího měsíce. Peníze vrátíte hned, jak vám přijde výplata.

Kde si půjčíte?

Půjčkomat.cz je prověřená nebankovní instituce, která k dnešnímu dni eviduje víc než
1 milion spokojených zákazníků z celé Evropy. Má silné zázemí ve finanční společnosti Friendly Financial Group zaštiťující její aktivitu. S Půjčkomatem ihned víte, na čem jste a vše vyřídíte online z domova nebo klidně během polední pauzy na oběd. Stačí zadat částku, kterou potřebujete a na jak dlouho. Půjčit si můžete 500 – 15 000 Kč na 31 dní. U nebankovní půjčky získáte garanci, že nebudete platit žádné poplatky za vedení účtu.

Jak zažádáte o krátkodobý úvěr?

Stačí, pokud je vám víc než 18 let a máte pravidelný příjem. Nemusíte být nutně zaměstnaní. Pravidelný příjem mají také studenti, maminky na mateřské/rodičovské dovolené nebo důchodci. Na rozdíl od banky nikomu nedokládáte, na co peníze potřebujete. Jedinou podmínkou je, že nesmíte dlužit žádnou finanční částku u jiné instituce. Jde o nejsnazší způsob úvěru. Peníze můžete mít na svém účtu už během jedné hodiny a můžete jít směle nakupovat.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Finlist.cz

40plus.cz

Naše-domy.cz

Mohlo by se vám líbit

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...
- Komerční sdělení -zpravy

Ratanový nábytek zažívá velký návrat: proč si ho pořídit?

Ratanový nábytek se opět vrací do módy a není proto divu, že se s ním můžeme v interiérech i...

Už jste četli?

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje