- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyKávu do kanceláří od Nápojové Ambulance

Kávu do kanceláří od Nápojové Ambulance

-

- Komerční sdělení -aktuality

Mnoho lidí nemá v práci čas na poklidné usrkávání kávy, a proto si většina zaměstnanců odnáší kávu do kanceláří. Horký šálek tohoto nápoje je dokáže probudit a dodat potřebnou energii, kterou následně mohou využít pro zpracování zadaných úkolů. Popularitě kávy se netřeba divit. Každé zrnko obsahuje přibližně 1 milion buněk a v každém zrnku káby je až 800 různých chutí a vůní. Možnost odnést si kávu do kanceláří ocení i prací zavalené sekretářky, které mnohdy nemají příležitost na několikaminutovou pauzu a svým nadřízeným chtějí splnit vše, co jim na očích vidí.

 

Káva do kanceláří
Kávu do kanceláří

Kávu do kanceláří si můžete i čerstvě umlít

Součástí drtivé většiny firem a společností jsou klasické automaty na kávu, jejichž přítomnost dnes nikoho nepřekvapí. Stále častěji se ale objevují i moderní verze kávovarů, které vám umožňují kávu čerstvě namlít a ještě více si tak užít její chuť – a jak je známo, čerstvě namletá káva je ta úplně nejlepší. Největším nepřítelem aroma je kyslík. Káva ztratí 60% aroma za 15 minut po umletí, proto je důležité připravovat kávu do kanceláří bezprostředně po umletí.

 

Kávu do kanceláří
Kávu do kanceláří

Káva vám pomůže překonat vánoční stres

Před Vánoci se nároky na zaměstnance – sekretářky nevyjímaje – i několikanásobně zvýší, což zároveň sníží jejich šance na oddych. Připravte si kávu do kanceláří a překonejte tak s její pomocí vánoční stres a chaos, který na vašem pracovišti panuje. Káva příjemně provoní celý prostor a vám dodá sílu, chuť i energii pro plnění dalších úkolů, kterých možná máte až nad hlavu.

Jak vám káva zlepší náladu?

Nejen čokoláda, ale i káva vám může zvednout náladu. Je to dáno jejím obsahem kofeinu, pro který mnoho z vás kávu pije. Až na vás tedy přijdou pracovní chmury, oceníte kávu do kanceláří dvojnásob. Nejenže vám příjemně zahřeje hrdlo, zároveň provoní celý interiér a vám dodá potřebnou energii.

 

Volejte zdarma: 800 100 586

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje