- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiVánoce v plném proudu

Vánoce v plném proudu

-

- Komerční sdělení -aktuality

K mnoha společenským tématům probíraným v české domovině není nutné zaujímat radikální postoj či o nich cokoliv zásadního vědět. Bez starostí si lze dovolit mít kupříkladu nevyhraněný názor na předpokládané brzké vyhynutí tygra ussurijského, nebo projevovat lhostejnost k rituálnímu zasvěcování šamanů do dospělosti. Ovšem v žádném případě však k Vánocům! V tomto případě se netečnost neomlouvá!

Buďto je slavíte nebo ještě lépe – přímo oslavujete a těšíte se na ně. Provádíte všelijaké rituály spojené s náboženskou, rodinnou, věkovou, historickou či místní příslušnosti. Případně je nesnášíte a zavrhujte. Snažíte-li se vymyslet pro sebe alibisticky některou z jiných kategorií typu: Jsem vláčená/vláčen očekáváním kamarádky/přítelkyně, manžela/druha, potomků či prarodičů, nekompromisně spadáte mezi ty, jež se ve vánocích vezou. K největším vánočním zátěžím, když pomineme jídlo, úklid, výrobu dekorace patří dárky.

 

 

Lék Wobenzym
Lék Wobenzym

Nevhodné dárky jsou jistou cestou k trapasu

Existují lidé, kteří cíleně – ne však z finančních nedostatků či nevhodnosti okolností, nemají vánoční stromeček, nejedí salát ani kapra, nezpívají koledy, o návštěvě Půlnoční nehovoře. Takových, jež nikomu ze své blízkosti nepořídí žádný dárek, však není mnoho. Tlak ze strany společnosti je velký. Proto alespoň symbolicky pořizují láhev červeného, svícínek, rozkošného andílka, i když vědí, že dotyčná osoba je abstinent, má depresi z otevřeného ohně a je ateista. Pokuste se alespoň letos ušetřit trapné jistoty, že dárek od vás upadne v nemilost. Nekupujte raději nic nebo opravdu cosi adresného.

Realita s dobrým koncem

Třeba před sedmi lety prvně od svatby maminka nedostala od tatínka úžasný parfém, ale lék Wobenzym. V obýváku u krbu ve stínu stromečku a blikajících světélek zavládlo rozpačité ticho. Maminka zcela připravená zahrát každoroční divadlo s děkovačkou neměla sílu ani improvizovat, jak jí tato změna vzala slova z úst. Zato tatínek přesně věděl, jak ticho rozpárat. Tohle ti prostě pomůže s tím vymknutým kotníkem a basta. Mimoděk při této otevřené scéně doznal, že tímto dárkem se začal blíže zabývat v den, kdy se při úklidu maminka zřítila ze stupínku, když šůrovala okna. Jako první se ujal záchrany bratr ortopéd, který neváhal objasnit léčebné principy darovaného elixíru. Jeho význam spočívá ve zmenšení otoku, rychlém hojení a zmírnění bolesti. Mamince se kotník svižně zahojil a opět skáče, jako laň. Ovšem preventivní enzymovou terapii zahajuje každé Vánoce.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje