- Komerční sdělení -zeny
Móda a StylOblečení z bambusu, bambus není jen na jídlo

Oblečení z bambusu, bambus není jen na jídlo

-

- Komerční sdělení -aktuality

Stále více a více je dnes slyšet o oblečení z bambusu. Co si pod tímto označením představit a v čem je to, tak zajímavé? Jedná se především o specifické a velice příjemné vlastnosti samotného bambusového vlákna, které si společně ukážeme.

Trápí vás zápach potu?

Tento problém zná jistě každý – více či méně důvěrně. Lidé se potí a rozkládající se pot způsobuje díky přítomnosti různých druhů bakterií vcelku nepříjemný zápach. Někdy na přebití stačí antiperspirant, ale v případě, že chcete využít jiné řešení než je kosmetika či když kosmetika nestačí, tak začnete vybírat vhodné materiály oblečení.

Jistě jste si všimli, že například bavlna bojuje s potem lépe než „umělohmotné“ halenky, které pot nedokážou absorbovat a spíše ho zvýrazní. Bambusové vlákno má nejen skvělé sací schopnosti, ale je i antialergenní, antibakteriální a antimykotické. Díky těmto vlastnostem eliminuje zápach potu daleko lépe než zmíněná bavlna.

Jaké kusy oblečení jsou vhodné?

V současnosti je výběr kusů do vašeho šatníku velice pestrý. Díky svým termoregulačním vlastnostem jsou ideální bambusové ponožky. Pokud bojujete se zápachem nohou, tak tímto vyřešíte své trápení a nebudete muset investovat do drahých sprejů, které většinou stejně nepomáhají.

13362-boxerky-velke13361-kalhotk-web-2

Nejen sportovci ocení bambusové spodní prádlo. K dostání jsou pro vás bambusové boxerky i bambusové kalhotky. S tímto spodním prádlem máte jistotu, že ať už bude trénink sebenáročnější, tak že vaše intimní partie zůstanou v suchu a pohodlí.

Pro každodenní boj s nepříjemným zápachem jsou skvělým pomocníkem bambusová trička. Již nebude rozhodovat počasí a slunce o tom, jak moc se zapotíte. Především muži znají situace, kdy se musí převléct v průběhu pracovní doby, protože mají „promočená záda“. Využijte sací vlastnosti bambusového vlákna, které odvádějí vlhkost, a zůstaňte v suchu za jakékoliv situace.

Nošením oblečení z bambusu navíc uděláte něco i pro přírodu, nejen pro sebe. Na rozdíl od moderních materiálu je naše oblečení ekologické a díky elastičnosti materiálu i velmi slušivé.

Mohlo by se vám líbit

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a jejich světlu trvá tak dlouho, než dosáhne Země, je možné,...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...
- Komerční sdělení -zpravy

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Už jste četli?

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje