- Komerční sdělení -zeny
Móda a StylOblečení z bambusu, bambus není jen na jídlo

Oblečení z bambusu, bambus není jen na jídlo

-

- Komerční sdělení -aktuality

Stále více a více je dnes slyšet o oblečení z bambusu. Co si pod tímto označením představit a v čem je to, tak zajímavé? Jedná se především o specifické a velice příjemné vlastnosti samotného bambusového vlákna, které si společně ukážeme.

Trápí vás zápach potu?

Tento problém zná jistě každý – více či méně důvěrně. Lidé se potí a rozkládající se pot způsobuje díky přítomnosti různých druhů bakterií vcelku nepříjemný zápach. Někdy na přebití stačí antiperspirant, ale v případě, že chcete využít jiné řešení než je kosmetika či když kosmetika nestačí, tak začnete vybírat vhodné materiály oblečení.

Jistě jste si všimli, že například bavlna bojuje s potem lépe než „umělohmotné“ halenky, které pot nedokážou absorbovat a spíše ho zvýrazní. Bambusové vlákno má nejen skvělé sací schopnosti, ale je i antialergenní, antibakteriální a antimykotické. Díky těmto vlastnostem eliminuje zápach potu daleko lépe než zmíněná bavlna.

Jaké kusy oblečení jsou vhodné?

V současnosti je výběr kusů do vašeho šatníku velice pestrý. Díky svým termoregulačním vlastnostem jsou ideální bambusové ponožky. Pokud bojujete se zápachem nohou, tak tímto vyřešíte své trápení a nebudete muset investovat do drahých sprejů, které většinou stejně nepomáhají.

13362-boxerky-velke13361-kalhotk-web-2

Nejen sportovci ocení bambusové spodní prádlo. K dostání jsou pro vás bambusové boxerky i bambusové kalhotky. S tímto spodním prádlem máte jistotu, že ať už bude trénink sebenáročnější, tak že vaše intimní partie zůstanou v suchu a pohodlí.

Pro každodenní boj s nepříjemným zápachem jsou skvělým pomocníkem bambusová trička. Již nebude rozhodovat počasí a slunce o tom, jak moc se zapotíte. Především muži znají situace, kdy se musí převléct v průběhu pracovní doby, protože mají „promočená záda“. Využijte sací vlastnosti bambusového vlákna, které odvádějí vlhkost, a zůstaňte v suchu za jakékoliv situace.

Nošením oblečení z bambusu navíc uděláte něco i pro přírodu, nejen pro sebe. Na rozdíl od moderních materiálu je naše oblečení ekologické a díky elastičnosti materiálu i velmi slušivé.

Mohlo by se vám líbit

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...
- Komerční sdělení -zpravy

Ratanový nábytek zažívá velký návrat: proč si ho pořídit?

Ratanový nábytek se opět vrací do módy a není proto divu, že se s ním můžeme v interiérech i...

Už jste četli?

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje