- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiJak si užít víkend ve dvou

Jak si užít víkend ve dvou

-

- Komerční sdělení -aktuality

Plánujete, že spolu strávíte nezapomenutelný víkend, protože v týdnu na sebe nemáte příliš mnoho času? Pak by určitě neměla chybět romantika, dobré jídlo a pití včetně pořádného dobrodružství. Ne každý oplývá fantazií, zatímco někomu se může zdát příprava takového víkendu brnkačka, druhý si okusuje nehty a přemýšlí, čím začít. Především se uklidněte a zbytečně nepanikařte. Od toho jsme tady my a rádi vám poradíme.

Předně se společně domluvte, zda chcete trávit víkend výlučně spolu anebo jeden z vás dává přednost i společnosti. Znamenalo by to, že nejdříve si vyrazíte někam za zábavou, přáteli, dobrou večeři a teprve pak se uchýlíte domů, kde budete mít soukromí. V případě, že vám společnost nechybí, můžete připravit zábavu doma. Pánové si možná myslí, že erotické pomůcky budou stačit, ale trošku přitlačte na pilu. Během víkendu budete mít hlad, žízeň a určitě budete toužit po odpočinku i jiné zábavě, než je jen sex.

Dobré jídlo a pití

Na takový víkend se musíte vyzbrojit. Sexuální dobrodružství z vás vysaje veškerou šťávu a budete muset doplnit palivo. I když za vás vibrátor odvete kus práce, přeci jen tento bod nepodceňujte. A vůbec – některé potraviny mají afrodiziakální účinky, což by se vám určitě mohlo hodit.

V tomto případě zapomeňte na pizzu, která sice chutná, ale vezme vám energii. Po ní se svalíte jako pytel a bude se vám chtít spát. Jídlo volte lehké, svěží, které dodá energii. Chce to čerstvé ovoce, které můžete použít i při erotických hrách, zeleninu, kuřecí či krůtí maso, které je připravené rychle a dodá sílu. Nezapomínejte také na pitný režim. K dobrému pití nepatří jen bublinky.

Atmosféra

Atmosféra je velmi klíčová. Tudíž to chce uklízené a navoněné hnízdečko, svíčky či jiná tlumená světla, aroma lampičku či jiný druh příjemné vůně, měkké polštářky, hebkou přikrývku na pohovce. Určitě nezapomínejte na příjemnou masáž. Online sexshop nabízí masážní oleje a gely, které slouží nejen jako lubrikační gel, ale i prostředek k příjemné masáži celého těla.

Program

Mimo sexu mějte v rukávu i další program. Svlékací karty jsou fajn, ale opět to svádí k sexuálním radovánkám. Stáhněte pohodové filmy – žádné horory a dramata. Volte odpočinkové filmy, kde načerpáte síly pro další kolo.

Mohlo by se vám líbit

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak si zabezpečit pasivní příjem do důchodu – tipy na získání pasivního příjmu

Pasivní příjem jsou vydělané peníze, které člověk získá bez práce. Tento způsob příjmu je cestou k finanční svobodě, a...

Už jste četli?

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek....
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje