Mysleli jste si, že s koncem plesové sezóny společenským šatům odzvonilo? Ale to se tedy ohromně pletete! Po celý rok probíhají různé společenské události, v jejichž rámci se můžete blýsknout v luxusních šatech.

V létě tomu tak je třeba v případě výstav, firemních večírků, rautů, party, promocí nebo svateb. Tyto akce obvykle probíhají pod širým nebem a vy si pro tuto příležitost můžete obléct jen lehké společenské šaty. Inspirujte se spolu s námi, jaké společenské šaty se budou nosit toto léto.

Letní módní trendy společenských šatů

Chcete toto léto zabodovat? Sáhněte po šatech v odstínu krémové mandarinky, ledově růžové, pistáciové, šťavnatě zelené (inspirované barvou kudlanky nábožné), fialové (inspirované květinou vistárie) a karafiátové růžové. Tyto šaty by měly být jednoduché, klasické, dlouhé, ale i krátké, klidně i s květinovým potiskem.

Společenské šaty na svatbu

V případě, že se toto léto chystáte na svatbu, je zapotřebí, abyste při výběru společenských šatů dbaly trochu jiných pravidel. Jak by měly vypadat šaty na svatbu? V prvé řadě by neměly zastínit nevěstu. V druhé řadě by pak neměly mít totožnou barvu s nevěstinými šaty. V posledním důležitém bodu, by společenské šaty na velkou svatbu měly být dlouhé a více slavnostní, zatímco šaty na menší svatbu by měly být kratší a decentní (přešlap v tomto případě neuděláte ani s kostýmkem).

  Dámské sportovní oblečení Montura

I-moda.cz

Aktuální nabídku těch nejrůznějších společenských šatů naleznete na internetových stránkách I-moda.cz. V nabídce najdete jak nadčasovou klasiku, tak i aktuální kousky ve svěžích letních barvách a střizích. Hledáte-li tedy nějaké šaty, v nichž byste chtěly na nějakém večírku zapůsobit, určitě se na ně obraťte.

Nezapomeňte na módní doplňky!

Při výběru vhodných šatů nezapomeňte na módní doplňky, jsou to totiž právě ony, které dokáží váš outfit dotáhnout do naprosté dokonalosti (anebo také naopak). Důležitou součástí společenských šatů jsou vhodně vybrané boty, kabelka a šperky. Se šperky to nepřehánějte! K decentním šatům náleží pouze výraznější náušnice Swarovski a buď jednoduchý náhrdelník anebo náramek. Pokud nosíte brýle, zvolte kombinaci náhrdelníku a náramku, náušnicím se raději vyhněte (mohlo by to působit nepatřičně). Širokou nabídku kabelek i šperků naleznete, stejně jako šaty, na stránkách i-moda.cz. Tak neváhejte a jděte si vybrat!

šaty spolecenske

Comment(0)