- Komerční sdělení -zeny
BydleníBezpečností dveře Praha vás na Vánoce ochrání před nevítanou...

Bezpečností dveře Praha vás na Vánoce ochrání před nevítanou návštěvou

-

- Komerční sdělení -aktuality

Chystáte se Vánoce prožít mimo svůj domov a plánujete s celou rodinkou pobyt na chalupě či někde u rodiny? Pak vás určitě zajímá, jak během své nepřítomnosti ochránit svůj byt či dům a majetek v něm. Bezpečnostní dveře Praha zaručí, že na vás doma nebude po svátcích čekat nepříjemné překvapení.

Příprava na prožití Vánočních svátků mimo domov nezahrnuje pouze balení oblečení, zajistit vodovodní baterie, kytky, ale také zabezpečení dveří, aby se k nám nikdo nevloupal. Bezpečností dveře Praha budou to pravé ořechové.

Bezpečnostní dveře Praha
Bezpečnostní dveře Praha

Bezpečnostní dveře Praha pro klidné prožití svátků

Počet loupeží právě v tomto období roste. Než odcestujete, určitě nikde nešiřte zprávu o tom, že odjíždíte a na jak dlouho. Nikdy nemůžete vědět, kdo a kdy vás poslouchá. Nepište plánovanou dovolenou nikdy ani na sociální sítě a předem nezveřejňujte své úžasné fotografie, které jsou důkazem toho, že nejste zrovna doma. Bezpečností dveře Praha sice dokážou ochránit, ale je zbytečné podněcovat touhu zlodějů.

Myslete i na svá okna

V době trávené mimo domov nenechávejte zatažené rolety či žaluzie. K možnostem jak kamuflovat pohyb v domácnosti jsou také automatická světla, která se sama rožnou a zhasnou. Tímto se vytvoří iluze, že domácnost někdo obývá (třeba tetička). Domluvte se s důvěryhodnou osobou, že vám bude vybírat schránku. Plná schránka je rovněž důkazem, že nejste zrovna doma. Bezpečností dveře Praha jsou důmyslná, ale do domu se dá vlézt i oknem. Na to vždy pamatujte. Rovněž schovejte všechny cennosti do trezoru a nevystavujete ho na oči.

Bezpečností dveře Praha + bezpečnostní kování

Kompletní bezpečnost dveří závisí rovněž na kvalitě kování, zámku a cylindrické vložce. Všechny tyto komponenty by měly být bezpečnostní a mít certifikát, který jejich vlastnosti prokáže. Zámky na dveře si pořiďte raději dva. Centrální zámek nebude tolik zatěžován. Navíc pro případného zlodějíčka bude překonávání více uzamykatelných bodů mnohem složitější.

Mohlo by se vám líbit

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...
- Komerční sdělení -zpravy

Fotokoutek na svatbu byl skvělou volbou

Fotokoutek na svatbubyl rozhodně skvělou volbou. Nápad patřil původně mé kamarádce a jejímu manželovi, který byl na naší svatbě...

Už jste četli?

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje