- Komerční sdělení -zeny
BydleníBezpečností dveře Praha vás na Vánoce ochrání před nevítanou...

Bezpečností dveře Praha vás na Vánoce ochrání před nevítanou návštěvou

-

- Komerční sdělení -aktuality

Chystáte se Vánoce prožít mimo svůj domov a plánujete s celou rodinkou pobyt na chalupě či někde u rodiny? Pak vás určitě zajímá, jak během své nepřítomnosti ochránit svůj byt či dům a majetek v něm. Bezpečnostní dveře Praha zaručí, že na vás doma nebude po svátcích čekat nepříjemné překvapení.

Příprava na prožití Vánočních svátků mimo domov nezahrnuje pouze balení oblečení, zajistit vodovodní baterie, kytky, ale také zabezpečení dveří, aby se k nám nikdo nevloupal. Bezpečností dveře Praha budou to pravé ořechové.

Bezpečnostní dveře Praha
Bezpečnostní dveře Praha

Bezpečnostní dveře Praha pro klidné prožití svátků

Počet loupeží právě v tomto období roste. Než odcestujete, určitě nikde nešiřte zprávu o tom, že odjíždíte a na jak dlouho. Nikdy nemůžete vědět, kdo a kdy vás poslouchá. Nepište plánovanou dovolenou nikdy ani na sociální sítě a předem nezveřejňujte své úžasné fotografie, které jsou důkazem toho, že nejste zrovna doma. Bezpečností dveře Praha sice dokážou ochránit, ale je zbytečné podněcovat touhu zlodějů.

Myslete i na svá okna

V době trávené mimo domov nenechávejte zatažené rolety či žaluzie. K možnostem jak kamuflovat pohyb v domácnosti jsou také automatická světla, která se sama rožnou a zhasnou. Tímto se vytvoří iluze, že domácnost někdo obývá (třeba tetička). Domluvte se s důvěryhodnou osobou, že vám bude vybírat schránku. Plná schránka je rovněž důkazem, že nejste zrovna doma. Bezpečností dveře Praha jsou důmyslná, ale do domu se dá vlézt i oknem. Na to vždy pamatujte. Rovněž schovejte všechny cennosti do trezoru a nevystavujete ho na oči.

Bezpečností dveře Praha + bezpečnostní kování

Kompletní bezpečnost dveří závisí rovněž na kvalitě kování, zámku a cylindrické vložce. Všechny tyto komponenty by měly být bezpečnostní a mít certifikát, který jejich vlastnosti prokáže. Zámky na dveře si pořiďte raději dva. Centrální zámek nebude tolik zatěžován. Navíc pro případného zlodějíčka bude překonávání více uzamykatelných bodů mnohem složitější.

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje