- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiGalerie Praha nabízí pestrý program i v předvánočním čase

Galerie Praha nabízí pestrý program i v předvánočním čase

-

- Komerční sdělení -aktuality

Jestliže nechcete celý prosinec prosedět doma u televize, pak právě pro Vás připravila Galerie Praha pestrý předvánoční program – a ten byste si rozhodně neměli nechat ujít! Možná patříte k lidem, které jednoduše nudí odpoledne strávená na jedno brdo – ať už sledováním nudného programu v televizi, brouzdáním po nekonečné síti internetu nebo čtením nezajímavého příběhu v knize. Byla by škoda sami sebe ochudit o příjemně strávené odpoledne. Galerie Praha čeká na vaši návštěvu, tak nazujte válenky, nasaďte čepice a hurá za uměním!

 

Galerie Praha
Galerie Praha

Galerie Praha – 3 důvody proč si na její návštěvu najít čas!

Pohráváte si s myšlenkou, proč byste měli vyrazit do chladných ulic, když doma za zavřenými dveřmi u rozehřátého topení je o tolik příjemněji? Pak pro vás máme hned tři dobré důvody, proč si přeci jen najít čas a do galerie v Praze vyrazit! Pokud vás nepřesvědčíme skutečností, že strávíte zábavné odpoledne společně s celou rodinou, pak vás jistě přesvědčí druhý důvod – Galerie Praha je ideálním místem pro seznamování s novými lidmi. Spoustu lidí láká umění a vy mezi nimi můžete narazit na přátelské tváře. A do třetice nutno zmínit skutečnost, že ve vás i jedno odpoledne strávené v galerii zanechá příjemné vzpomínky, kterých se jen tak nezbavíte.

Co vám Galerie Praha může nabídnout?

Galerie Praha dokáže nadchnout každého – a to jak malé, tak i velké. Kromě pestré výstavy zajímavých obrazů se můžete dozvědět spoustu informací o samotných autorech, kteří do svých děl vložili kus sami sebe. Umění zde číhá doslova na každém kroku a zaručeně i ve vás zanechá příjemné dojmy, o kterých si doma budete moci vyprávět.

Galerie Praha – před Vánoci i po nich!

Pokud vám nevyjde čas, abyste do Galerie Praha vyrazili ještě před Vánoci, neváhejte a navštivte ji potom. Nemusíte se bát – nebudete ochuzeni o zajímavý program a rozmanitou výstavu obrazů, která bude opět o něco jiná a jistě velmi poutavá. A kdo ví! Možná, že se do galerie budete s radostí i opakovaně vracet.

 

Galerie Kodl

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje