Jestliže nechcete celý prosinec prosedět doma u televize, pak právě pro Vás připravila Galerie Praha pestrý předvánoční program – a ten byste si rozhodně neměli nechat ujít! Možná patříte k lidem, které jednoduše nudí odpoledne strávená na jedno brdo – ať už sledováním nudného programu v televizi, brouzdáním po nekonečné síti internetu nebo čtením nezajímavého příběhu v knize. Byla by škoda sami sebe ochudit o příjemně strávené odpoledne. Galerie Praha čeká na vaši návštěvu, tak nazujte válenky, nasaďte čepice a hurá za uměním!

 

Galerie Praha

Galerie Praha

Galerie Praha – 3 důvody proč si na její návštěvu najít čas!

Pohráváte si s myšlenkou, proč byste měli vyrazit do chladných ulic, když doma za zavřenými dveřmi u rozehřátého topení je o tolik příjemněji? Pak pro vás máme hned tři dobré důvody, proč si přeci jen najít čas a do galerie v Praze vyrazit! Pokud vás nepřesvědčíme skutečností, že strávíte zábavné odpoledne společně s celou rodinou, pak vás jistě přesvědčí druhý důvod – Galerie Praha je ideálním místem pro seznamování s novými lidmi. Spoustu lidí láká umění a vy mezi nimi můžete narazit na přátelské tváře. A do třetice nutno zmínit skutečnost, že ve vás i jedno odpoledne strávené v galerii zanechá příjemné vzpomínky, kterých se jen tak nezbavíte.

  Kuchyně na míru vyřeší všechny starosti

Co vám Galerie Praha může nabídnout?

Galerie Praha dokáže nadchnout každého – a to jak malé, tak i velké. Kromě pestré výstavy zajímavých obrazů se můžete dozvědět spoustu informací o samotných autorech, kteří do svých děl vložili kus sami sebe. Umění zde číhá doslova na každém kroku a zaručeně i ve vás zanechá příjemné dojmy, o kterých si doma budete moci vyprávět.

Galerie Praha – před Vánoci i po nich!

Pokud vám nevyjde čas, abyste do Galerie Praha vyrazili ještě před Vánoci, neváhejte a navštivte ji potom. Nemusíte se bát – nebudete ochuzeni o zajímavý program a rozmanitou výstavu obrazů, která bude opět o něco jiná a jistě velmi poutavá. A kdo ví! Možná, že se do galerie budete s radostí i opakovaně vracet.

 

Galerie Kodl

Related post

Dekorace

Výstavní galerie ve vašem obýváku

Celebrity

Soukromá výstavní galerie jako splněný sen

Comment(0)