- Komerční sdělení -zeny
BydleníPotřebujete vyřešit sezení pro větší počet osob?

Potřebujete vyřešit sezení pro větší počet osob?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Pokud potřebujete vyřešit sezení pro větší počet osob máte na výběr s několika možností. V první řadě jsou to židle jejich výhodou je snadná manipulace, stohovatelnost (ne všechny). Nespornou výhodou je že na židli sedíte vždy sami tím pádem si pohodlí i rozložení těla víte přizpůsobit své postavě na míru. Nevýhodou židle je plocha v metrech čtverečních které zabírá. Pro příklad na takovou lavici posadíte podstatně větší počet osob při téže ploše v metrech čtverečních.

pivni-set

Například na běžnou pivní lavice o délce 220 cm usadíte pohodlně 4-5 osob. Výhodou pivních lavic je jejich skladovatelnost. Lavice mají sklopné nohy a tím pádem je lze sklopit na velmi plochý tvar. Tyto lavice se obvykle prodávány jako součást pivních setů (pivní set tvoří vždy jeden stůl a dvě lavice). U některých specializovaných prodejců např. http://www.pivniset.cz možné koupit lavice i samostatně. Jak jsem již zmiňoval největší výhodou pivních lavic je jejich skladovatelnost po dobu kdy je nepoužíváte a také nejsou náročné na objem při dopravě. Skutečně jen malá kupa lavic vám bohatě vystačí pro velký počet osob k sezení. Tyto lavice jsou velmi oblíbené u měst o obcí které je s oblibou používají během letních akcí. V kombinaci se stolem tvoří pivní set (1x stůl, 2x lavice). Pivní sety mají výhodu v tom že za stolem je možné stravovat se. Tím pádem pivní sety tvoří velmi komfortní zázemí pro stravování. Právě díky stravování jsou pivní sety oblíbené u všech bufetárov. Mnoho z nich si neumí vynachválit prostor který zaberou při přepravě.

Mohlo by se vám líbit

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...
- Komerční sdělení -zpravy

Ratanový nábytek zažívá velký návrat: proč si ho pořídit?

Ratanový nábytek se opět vrací do módy a není proto divu, že se s ním můžeme v interiérech i...

Už jste četli?

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje