Jako žena musíte dbát každý den o svůj vzhled. Záleží na oblečení, make-upu, na úpravě vlasů a velkou roli hrají i zdánlivé maličkosti, mezi které patří právě nehty. Vaše ruce mají ostatní lidé neustále na očích! Pokud jsou upravené, je vše v pořádku. Naopak nepěstěné nehty mohou druhé odrazovat. Nemáte na jejich úpravu čas? Pořiďte si gelové nehty a máte po starostech! Proč?

Gelové nehty a jejich výhody

Gelové nehty jsou efektivním řešením, jak zajistit, že vaše ruce budou vypadat dokonale každý den. Pokud je aplikace provedena správně, vydrží v perfektním stavu až 30 dní. Po tuto dobu nevyžadují zvláštní péči. Je nutné jen použít pilník a postupně nehty zkracovat do požadované délky. Výhodou gelových nehtů je jejich pevnost. Nehty zůstávají krásné v každé situaci. Jsou mnohem pružnější než například akrylové nehty, k jejich zlomení nebo úplnému odtržení dochází jen v extrémních případech. K jejich plusům dále patří, že pod gelem mohou vaše původní nehty „dýchat“, takže nedochází k poničení struktury a nejsou náchylné ke vzniku mykózy.

  Sexuální trendy – chytrá erotika

Jak snadno a rychle?

Mezi výhody gelových nehtů patří především to, že si je hravě zvládnete aplikovat doma, čímž měsíčně ušetříte několik set korun. Potřebovat k tomu budete pouze startovací sadu na gelové nehty. Jakmile si postup osvojíte, dokážete si doma vytvořit elegantní gelové nehty do půl hodiny. Postupně je vhodné přikupovat různé barvy gelů a popustit uzdu fantazii. Na gelové nehty lze aplikovat například barevné kamínky, samolepky nebo tyto originální zdobící folie na nehty. S nimi dodáte nehtům originální vzhled. Pokud chcete aplikaci nehtů urychlit, použijte místo klasického gelu gel laky. Gel lak koupíte v praktické skleněné lahvičce se štětečkem, díky tomu se snadno nanáší na nehty.

TIP: Podívejte se, na aktuální trendy a podřiďte jim styl a vzhled vašich nehtů. Budete vypadat dokonale!

nehty-profi

iZpravy

Related post

Comment(0)