- Komerční sdělení -zeny
CestováníZážitek, ze kterého se vám bude tajit dech, tak...

Zážitek, ze kterého se vám bude tajit dech, tak to je let vrtulníkem

-

- Komerční sdělení -aktuality

Nejrůznější typy zážitků jsou hitem a samozřejmě k nim patří i vyhlídkový let vrtulníkem. Jedná se o jedinečný adrenalinový zážitek, který vám vyrazí dech. Během letu objevíte krásy přírody i zajímavé památky. K dispozici jsou různé trasy, můžete si tak vybrat takovou, která vás skutečně zaujme. A pokud se vám létání zalíbí, můžete postupně otestovat všechny. Zdá se vám to jako bláznivý nápad? Po prvním letu rozhodně změníte názor. Vyberete si tu správnou trasu a vzhůru do oblak.

Vyhlídkový let vrtulníkem, tak trochu jiný pohled na krajinu

Z letové výšky vypadá krajina i stavby úplně jinak, než jsme zvyklí. Během letu se vám naskytne jedinečný pohled, na který budete ještě dlouhou dobu vzpomínat. Svět z ptačí perspektivy vypadá prostě dokonale. I vy si tak můžete vychutnat pohled na třpytící se hladiny řek, jezer a přehrad či obdivovat krásu historických staveb z jiného úhlu pohledu. Létání si zkrátka a jednoduše zamiluje každý, a to bez rozdílu věku či pohlaví. Zážitkový let vrtulníkem můžete rovněž darovat jako dárek svým nejbližším, kteří ocení vaši kreativitu.

Vrtulník Robinson R44 si zamilujete

Let vrtulníkem

Aby byl váš zážitek z letu ještě umocněn, do výšky několika desítek metrů vás vynese vrtulník Robinson R44. Tento vrtulník je přímo stvořený pro soukromé lety, takže je naprosto ideální pro společný rodinný zážitek, kdy vás nebudou rušit další pasažéři. Délka letu je různá a je přímo závislá na zvolené trase, kterých je samozřejmě v nabídce několik. Výběr je tak zajištěný pro každého. Během letu přijdete na jiné myšlenky a dokážete se zbavit každodenního stresu. Vyhlídkový let vrtulníkem lze tedy pojmout i jako určitou formu relaxace. Nezapomeňte si sebou vzít fotoaparát či kameru, abyste si mohli vše poctivě zdokumentovat a zbyly vám další krásné vzpomínky na čas strávený v oblacích.

Let vrtulníkem

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje