- Komerční sdělení -zeny
Zajímavosti3 díly seriálu Jak jsem poznal vaši matku, které...

3 díly seriálu Jak jsem poznal vaši matku, které vás dostanou do Vánoční nálady

-

- Komerční sdělení -aktuality

Období světýlek, cukroví, dárků a Mariah Carey je tu a s ním i neodmyslitelný šálek něčeho horkého a oblíbené seriály a filmy. Možná už jste Lásku nebeskou a Sám doma viděli tolikrát, že na ně nemáte vůbec „chuť“. Vánoční náladu ale můžete nasát i jinak než u neustále se opakujících filmů. Co třeba celosvětově úspěšný seriál Jak jsem poznal vaši matku a výběr speciálních vánočních epizod? Pohodlně se usaďte – zde jsou 3 nejlepší vánoční díly, které vás zaručeně hodí do vánoční nálady, a navíc i pobaví a dojmou.

  1. Vánoční cenzura (S02E11)

Poté, co se Lily vrátila ze San Francisca k Marshallovi zpět, nazdobí celý byt vánočními dekoracemi a spolu s Tedem připravují vánoční oslavu jako dárek pro Marshalla. Při přípravách narazí na starou zprávu na záznamníku, kterou Ted nechal Marshallovi, když Lily odešla. Ted v ní zničenému Marshallovi říká, aby se přestal litovat a přenesl se přes tu „číču“. „Číča“ v tomto případě znamená ale mnohem horší slovo, které je samozřejmě pro účely vyprávění dětem pozměněno. Lily by od Teda v životě něco takového nečekala a opravu hodně se naštve. Ted by se měl rozhodně omluvit! On si však stojí za svým a tvrdí, že se jako „číča“ chovala, když opustila Marshalla před svatbou, a navíc nechala Teda viset uprostřed divočiny bez auta. Převládne nakonec duch Vánoc a síla přátelství a Ted s Lily se udobří?

  1. Planý poplach (S06E12)

Je čas Vánoc a Lily s Marshallem se už nějakou dobu snaží o dítě, a když se jim to podaří, hned to oznámí celé partě. V důsledku toho se ostatní zamyslí nad tím, jak vedou svůj život, a jestli by neměli taky udělat nějaký důležitý krok. A protože Vánoce jsou čas nových začátků a dobrých skutků, tak proč do toho nejít po hlavě. Bude Robin házet mincí v televizi a nechá si Barney svůj pozlacený oblek? Nechte se překvapit.  Jestli znáte tuhle bláznivou partu, tak už teď víte, že to bude zamotané, a ne tak lehké, jak se zdá. Možná i smíchy vylejete svařák. Nejen vánoční díly, ale i všechny ostatní můžete sledovat na Prima Comedy Central každý podvečer.

Iluminační symfonie (S07E12)

Jediný díl, který není vyprávěn z pohledu Teda ale z pohledu Robin, která vypráví svým dětem, jak poznala jejich otce. Robin se trápí, protože je nejistá ve vztahu ke Kevinovi a k Barneymu. Navíc má tušení, že je těhotná právě s Barneym a dítě je to poslední, co by teď chtěla. To Robin ale netuší, jaký převrat v životě ji ještě čeká. Naštěstí má ve svých přátelích oporu, a i přestože se jim s ničím nesvěří, stojí za ní a dělají vše, aby ji na Vánoce rozveselili. A o tom přece Vánoce a přátelství jsou ne?

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje