Nedílnou součástí každého interiéru by měl být obraz. Vždyť například takový obraz Slunečnice, obraz Máky, obraz Pampelišky, obraz Tulipány, obraz Růže nebo obraz Orchideje přinese do bytu, domu nebo kanceláře radost a potěšení. Zvláště romantické duše uvítají obraz květy. Nejsou to však pouze květiny, které jsou blízké romantickým duším. Například takový obraz Západ slunce s výhledem na horizont je rovněž rozněžní.

Rám – pomocník i ozdoba

Ať už dáváte přednost klasickým dílům anebo moderně, vždycky pamatujte na to, že moderní obrazy (obrazy na plátně) by měly být umístěny v krásném rámu. I rám umí podtrhnout atmosféru celého interiéru.

Velmi oblíbené jsou vícedílné obrazy, tedy obrazy, kde je jeden motiv rozložen na více částí. Tyto části na sebe mohou navazovat těsně nebo s menší mezerou. Mohou být také prostorově posunuty. Především abstraktní obrazy nebo obrazy krajin a obrazy přírody vůbec (obraz Kameny) bývají vícedílnými obrazy.

Máte doma holé stěny?

Potom se nedivte, že se v bytě nebo domě cítíte nekomfortně, že vás přepadá splín a deprese. Holé zdi totiž po obrazech přímo volají. Věřte tomu, že žádná samolepka za obývací stěnou nebo skříňkou absenci obrazu nenahradí. Je úplně jedno, zda se rozhodnete pro obraz Stromy, obraz Paříž, obraz Londýn, obraz Praha nebo obraz Feng Shui – obraz by u nikoho z vás doma chybět neměl.

Interiér barevně slaďte

Až budete na dekobraz.cz vybírat moderní obrazy, abstraktní obrazy, černobílé obrazy, obrazy zvířat, obrazy květů, obrazy stromů nebo obrazy měst, vždy vybírejte tak, aby tyto obrazy barevně ladily s barvami ve vašem interiéru. Máte-li na oknech červené závěsy, na sedací soupravě červený potah, snažte se vybrat na zeď takový obraz, v němž bude figurovat alespoň malý červený prvek. Teprve obrazy do bytu udělají z vašeho domova domov opravdový.

Post by admin

Related post

Zprávy

Na co se zaměřit při výběru cestovního kufru?

Comment(0)