- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiJak se Vám líbí Váš život? Máte-li touhu, jděte...

Jak se Vám líbí Váš život? Máte-li touhu, jděte výš!

-

- Komerční sdělení -aktuality

Jste se svým životem spokojeni? Nic Vás nebolí, máte skvělé vztahy, dobrou práci a spoustu peněz? Gratulujeme, jste mistry svého života.

Nebo Vám přece jen někde, či dokonce všude něco skřípe a bolí? Jste tu správně! Nyní máte úžasnou možnost změnit svůj život dle VAŠICH představ. Zní to až neuvěřitelně, ale skutečně máte tu moc! Můžete!

Sami jsme touto změnou k lepšímu prošli, a nyní jsme ochotni pomoci i Vám objevit nový pohled na svět (ne)tušených možností.

Už jste se opravdu rozhodli být zdraví, šťastní a úspěšní? Provedeme Vás, jako mnoho předchozích, velice jednoduchým způsobem cestou poznání, osobního rozvoje a změny k lepšímu.

Nabízíme Vám jednoduchou metodu odstranění psychických bloků v podvědomí (o kterých nevíte, ale máte je), které mají na svědomí naše potíže ve vztazích, zdravotní problémy, finanční a jiný nedostatek a mnoho dalších nechtěných věcí. Během chvíle Vás můžeme metodou odstranění psychických bloků zbavit letitých potíží.

To je ale teprve začátek: daleko efektivnějším nástrojem na komplexní vylepšení všech podstatných stránek života je cyklus „Pozitivní programování mysli“.

Systém na sebe navazujících kurzů řeší jednu oblast života za druhou. Umožní Vám projít Váš život a postupně vše nepříjemné a nechtěné odstranit.

Že to opravdu jde se můžete přesvědčit u Jitky, která se vzepřela kruté realitě skončit na invalidním vozíčku. Byť trpěla nevyléčitelnou chorobou, nepodlehla tvrzením lékařů, známých a vlastně celého okolí a nyní je zdravá, sebevědomá a úspěšná žena. Dokázala se zbavit roztroušené sklerózy. A nebylo to změnou jídelníčku ? Svůj příběh sepsala pro inspiraci dalším odvážným v knížce „Jak jsem zvítězila nad roztroušenou sklerózou“.

Vše je o harmonii a rovnováze. Proto je kromě péče a pozornosti o náš vnitřní svět také důležité starat se co nejlépe o své tělo. Čistě přírodní a osvědčené produkty od SYNERGY řeší to nejpotřebnější pro náš organismus. Tedy srovnání kyselosti (Phytolife), pročištění a podpora činnosti srdce a cév (ProArgi-9+), minerální látky v těle (Body Prime), a no a taky podporu svalů a hubnutí, pro toho, kdo by to snad potřeboval (SMLsmart). Bijec volných radikálů v těle (Mystify) a něco pro snížení únavy (e9).

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

MetSo.cz

40plus.cz

PressExpress.cz

Mohlo by se vám líbit

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Fotokoutek na svatbu byl skvělou volbou

Fotokoutek na svatbubyl rozhodně skvělou volbou. Nápad patřil původně mé kamarádce a jejímu manželovi, který byl na naší svatbě...
- Komerční sdělení -zpravy

Plácne se letos Ježíšek přes kapsu a nadělí vám nový byt?

Letošní Vánoce mohou patřit mezi ty, na které nikdy nezapomenete! Důvod k tomu je ryze prozaický. Možná půjde o poslední...

Už jste četli?

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že...

Fotokoutek na svatbu byl skvělou volbou

Fotokoutek na svatbubyl rozhodně skvělou volbou. Nápad patřil původně...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje