Jste se svým životem spokojeni? Nic Vás nebolí, máte skvělé vztahy, dobrou práci a spoustu peněz? Gratulujeme, jste mistry svého života.

Nebo Vám přece jen někde, či dokonce všude něco skřípe a bolí? Jste tu správně! Nyní máte úžasnou možnost změnit svůj život dle VAŠICH představ. Zní to až neuvěřitelně, ale skutečně máte tu moc! Můžete!

Sami jsme touto změnou k lepšímu prošli, a nyní jsme ochotni pomoci i Vám objevit nový pohled na svět (ne)tušených možností.

Už jste se opravdu rozhodli být zdraví, šťastní a úspěšní? Provedeme Vás, jako mnoho předchozích, velice jednoduchým způsobem cestou poznání, osobního rozvoje a změny k lepšímu.

Nabízíme Vám jednoduchou metodu odstranění psychických bloků v podvědomí (o kterých nevíte, ale máte je), které mají na svědomí naše potíže ve vztazích, zdravotní problémy, finanční a jiný nedostatek a mnoho dalších nechtěných věcí. Během chvíle Vás můžeme metodou odstranění psychických bloků zbavit letitých potíží.

To je ale teprve začátek: daleko efektivnějším nástrojem na komplexní vylepšení všech podstatných stránek života je cyklus „Pozitivní programování mysli“.

  Psycholog Praha - Představa definitivního řešení v životě i v terapii

Systém na sebe navazujících kurzů řeší jednu oblast života za druhou. Umožní Vám projít Váš život a postupně vše nepříjemné a nechtěné odstranit.

Že to opravdu jde se můžete přesvědčit u Jitky, která se vzepřela kruté realitě skončit na invalidním vozíčku. Byť trpěla nevyléčitelnou chorobou, nepodlehla tvrzením lékařů, známých a vlastně celého okolí a nyní je zdravá, sebevědomá a úspěšná žena. Dokázala se zbavit roztroušené sklerózy. A nebylo to změnou jídelníčku 😊 Svůj příběh sepsala pro inspiraci dalším odvážným v knížce „Jak jsem zvítězila nad roztroušenou sklerózou“.

Vše je o harmonii a rovnováze. Proto je kromě péče a pozornosti o náš vnitřní svět také důležité starat se co nejlépe o své tělo. Čistě přírodní a osvědčené produkty od SYNERGY řeší to nejpotřebnější pro náš organismus. Tedy srovnání kyselosti (Phytolife), pročištění a podpora činnosti srdce a cév (ProArgi-9+), minerální látky v těle (Body Prime), a no a taky podporu svalů a hubnutí, pro toho, kdo by to snad potřeboval (SMLsmart). Bijec volných radikálů v těle (Mystify) a něco pro snížení únavy (e9).

  Úpravu hmotnosti může bojkotovat stres

více v článku...

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

MetSo.cz

40plus.cz

PressExpress.cz

Related post

Články

Pět věcí, které poškozují zdraví

Sex, vztahy a rodina

Najděte sílu ho opustit

Sex, vztahy a rodina

Druhá míza nejen na podzim

Comment(0)