- Komerční sdělení -zeny
CestováníLet vrtulníkem je originálním dárkem

Let vrtulníkem je originálním dárkem

-

- Komerční sdělení -aktuality

Zážitkové lety dnes patří mezi nejoblíbenější dárky, kterými se lidé snaží potěšit své blízké. Poznámka, že někdo dostal vyhlídkový let v balonu nebo větroněm, dnes již nikoho neohromí. Kdo se ale může pochlubit, že si vyzkoušel vyhlídkový let v helikoptéře? Zvláště, když se jedná o čtyřmístný lehký vrtulník Robinson R44!

Ve skupině se zážitek z vyhlídkového letu násobí

Vyhlídkový let vrtulníkem je vyhledávaný různými organizátory vyhlídkových letů a teambuildingů, protože Robinson R44 pojme větší množství osob. Je přitom všeobecně známou okolností, že sdílením zážitek získává na své intenzitě! Není nad to povykládat si o celém adrenalinovém zážitku s přáteli, kteří jej prožili společně s vámi. Let vrtulníkem je zároveň oblíbený i kvůli tomu, že skýtá značný komfort pro všechny účastníky. Prosklená přední část kabiny nabízí nádherný výhled na českou krajinu, která se má rozhodně čím chlubit!

Let vrtulníkem

S vrtulníkem na Slapy i na Karlštejn

Je přitom na uvážení každého, jakou délku vyhlídkového letu bude preferovat. V nabídce jsou lety, jež trvají od půl hodiny do 90 minut. Rozhodně se vyplatí seznámit se dopředu s letovým plánem, protože každý má jiné priority a bude jej pravděpodobně zajímat něco trochu jiného. Střední délka vyhlídkového letu v trvání jedné hodiny je vhodná pro turisty, kteří chtějí vidět Karlštejn či Slapskou přehradu s Konopištěm. Delší vyhlídkový let zvolí mimo jiné výletníci, kteří chtějí seshora obdivovat Vltavskou kaskádu nebo krásy Českého ráje.

Uživatelský komfort dovolují technické parametry vrtulníku Robinson R44

Zmiňovaná komfortnost vrtulníku Robinson R44 je dána jeho technickými parametry. Vyhlídkový let vrtulníkem je totiž realizován ve stroji, který má dvoulistý rotor, ale rovněž revoluční řízení cykliky ve tvaru písmene T. Zásluhou toho není řízení na překážku posádce v kabině. Cestovní rychlost 200 km/hod umožňuje aerodynamicky tvarovaná kabina. Pro posádku a cestující jsou připraveny k dispozici dvě řady pohodlných sedadel.

Mohlo by se vám líbit

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...
- Komerční sdělení -zpravy

Ratanový nábytek zažívá velký návrat: proč si ho pořídit?

Ratanový nábytek se opět vrací do módy a není proto divu, že se s ním můžeme v interiérech i...

Už jste četli?

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje